Poule indelingen

Zaterdag 22 augustus 2015

 

vertrektijd Rietlanden 10.30 uur

 

Poule D E-jeugd Doelverlagers

Poule-indeling                                  Aanvang          veld                 Wedstrijd

  1. Aalsmeer 1 (G)                             11.30 uur       1                      Aalsmeer 1 – Legmeervogels 1
  2. Legmeervogels 1 (G)                   11.45 uur         1                     Lotus 1 – Najaden 1
  3. Lotus 1 (G)                                   12.00 uur          1                     Lelystad 1 – Aalsmeer 1
  4. Najaden 1 (J)                                12.15 uur          1                     Legmeervogels 1 – Lotus 1
  5. Lelystad 1 (G)                               12.30 uur         1                     Najaden 1 – Lelystad 1

12.45 uur         1                      Aalsmeer 1 – Lotus 1

13.00 uur         1                     Legmeervogels 1 – Najaden 1

13.15 uur        1                       Lelystad 1 – Lotus 1

13.30 uur        1                     Aalsmeer 1 – Najaden 1

13.45 uur         1                      Legmeervogels 1 – Lelystad 1

 

Prijsuitreiking poule D en E rond 14.15 uur

 

vertrektijd Rietlanden 12.30 uur

 

Poule F D-jeugd

Poule-indeling                              Aanvang                veld                               Wedstrijd

  1. VOS (J)                                        14.00 uur               1                                  VOS – Lelystad
  2. Lelystad (J)                                 14.30 uur                1                                  We Have – VOS
  3. We Have (J)                              15.00 uur               1                                  Lelystad – We Have

15.30 uur               1                                   Lelystad – VOS

16.00 uur                1                                  VOS – We Have

16.30 uur               1                                 VOS – Lelystad

vertrektijd Rietlanden 12.30 uur

 

Poule J MD-jeugd

Poule-indeling                              Aanvang                veld                               Wedstrijd

  1. HSV 1                                        14.15 uur                 2                                  HSV 1 – Legmeervogels 2
  2. Legmeervogels 2                   14.45 uur                 2                                  Lelystad 2 – We Have 2
  3. Lelystad 2                                15.15 uur                 2                                 HSV 1 – Lelystad 2
  4. We Have 2                              15.45 uur                  2                                  Legmeervogels 2 – We Have 2

16.15 uur                2                                 Legmeervogels 2 – Lelystad 2

16.45 uur                  2                                  We Have 2 – HSV 1

 

Prijsuitreiking poule F, G, H, J rond 17.15

 

Zondag 23 augustus 2015

 

vertrektijd Rietlanden 08.30 uur

 

Poule K DC

Poule-indeling                               Aanvang              veld                                       Wedstrijd

  1. KDO 2                                       10.00 uur              gras                                        KDO 2 – ODIS 2
  2. ODIS 2                                         10.15 uur            gras                                       Lelystad 1 – We Have 1
  3. Lelystad 1                                 10.30 uur             gras                                       DSG 1 – KDO 2
  4. We Have 1                                10.45 uur             gras                                       ODIS 2 – Lelystad 1
  5. DSG 1                                         11.00 uur              gras                                       We Have 1 – DSG 1

11.15 uur              gras                                        KDO 2 – Lelystad 1

11.30 uur              gras                                        ODIS 2 – We Have 1

11.45 uur             gras                                       DSG 1 – Lelystad 1

12.00 uur             gras                                       KDO 2 – We Have 1

12.15 uur            gras                                       ODIS 2 – DSG 1

 

Prijsuitreiking poule K, L, M en N rond 12:00