schoolhandbal groep 5-6 (5-5)
poule A Poule B Poule C Poule D Poule E Poule F
Al Ihsaan 1 De triangel 1 Al Ihsaan 2 De triangel 2 OBS de Sluis 1 Albatros 1
De Schakel 1 Vuurtoren 1 De Tjotter 1 optimist 2 Tjalk Tijgers 3Sprong 2
CBS Ichthus 1 optimist 1 meander west 2 Warande 1 Albatros 2 OBS de Lepelaar 1
meander west 1 meander oost 1 Vuurtoren 2 meander oost 2 3Sprong 1 Tjalk Toppers
Driestromenland 1
poule G poule H poule I poule J halve finale A finale
De Schakel 1 meander oost 1 De Tjotter 1 Warande 1 De Schakel 1 Nr. 1 H.F poule A
meander west 1 Vuurtoren 2 De triangel 2 3Sprong 1 3Sprong 2 Nr. 1 H.F poule B
OBS de Sluis 1 3Sprong 2 Albatros 1 optimist 1 De Tjotter 1
optimist 1
poule L poule M poule N poule O halve finale B
Driestromenland 1 Al Ihsaan 2 meander west 2 meander oost 2 CBS Ichthus 1
De triangel 1 Tjalk Toppers optimist 2 Albatros 2 Vuurtoren 1
Tjalk Tijgers Vuurtoren 1 Al Ihsaan 1 OBS de Lepelaar 1 optimist 2
CBS Ichthus 1 Albatros 2
schoolhandbal groep 7-8 (7-7)
poule Q eindstand poule R eindstand poule S eindstand
Lispeltuut 1 3 Lispeltuut 2 2 Lispeltuut 3 3
Driesprong 3 1 Horizon 2 3 De Helmstok 1 1
Horizon 1 4 OBS de Sluis 2 4 Driesprong 4 2
CBS Ichthus 2 2 De Brink 1 Lispeltuut 4 4
poule T eindstand poule U eindstand finale
Driesprong 3 1 Lispeltuut 1 1 Driesprong 3
Lispeltuut 2 5 OBS de Sluis 2 3 Lispeltuut 1
De Brink 4 Horizon 2 6
Driesprong 4 2 Lispeltuut 4 5
De Helmstok 1 3 Lispeltuut 3 2
CBS Ichthus 2 6 Horizon 1 4
schoolhandbal groep 7-8 (7-7)
maandag 6 november 2017
  Hal 1   kleedkamer uitslagen
1 16:15-16:25 CBS Ichthus 2 Horizon 1 J/8 M/7 3 1
3 16:30-16:40 Driesprong 3 Lispeltuut 1 J/8 M/7 4 1
5 16:45-16:55 Driesprong 3 CBS Ichthus 2 J/8 M/7 6 0
7 17:00-17:10 Lispeltuut 1 Horizon 1 J/8 M/7 3 1
9 17:15-17:25 CBS Ichthus 2 Lispeltuut 1 J/8 M/7 2 3
11 17:30-17:40 Horizon 1 Driesprong 3 J/8 M/7 0 7
13 17:45-17:55 Lispeltuut 2 OBS de Sluis 2 J/8 M/7 6 1
15 18:00-18:10 Lispeltuut 3 Driesprong 4 J/8 M/7 1 1
17 18:15-18:25 Driesprong 4 De Helmstok 1 J/8 M/7 4 0
  Tijd Hal 2   kleedkamer uitslagen
2 16:15-16:25 De Brink OBS de Sluis 2 J/2 M/1 4 3
4 16:30-16:40 Lispeltuut 4 Driesprong 4 J/2 M/1 0 5
6 16:45-16:55 Horizon 2 Lispeltuut 2 J/2 M/1 2 3
8 17:00-17:10 De Helmstok 1 Lispeltuut 3 J/2 M/1 4 1
10 17:15-17:25 Horizon 2 De Brink J/2 M/1 0 6
12 17:30-17:40 De Helmstok 1 Lispeltuut 4 J/2 M/1 0 0
14 18:00-18:10 OBS de Sluis 2 Horizon 2 J/2 M/1 2 0
16 18:15-18:25 Lispeltuut 4 Lispeltuut 3 J/2 M/1 0 2
18 18:30-18:40 De Brink Lispeltuut 2 J/2 M/1 3 1
schoolhandbal groep 5-6 (5-5)
dinsdag 7 november 2017
hal 1 veld 1 uitslagen
1 16:00-16:10 Al Ihsaan 1 Driestromenland 1 J/8 M/7 1 3
5 16:15-16:25 De Schakel 1 meander west 1 J/8 M/7 6 1
9 16:30-16:40 CBS Ichthus 1 Driestromenland 1 J/8 M/7 0 0
13 16:45-16:55 meander west 1 Al Ihsaan 1 J/8 M/7 2 0
17 17:00-17:10 CBS Ichthus 1 De Schakel 1 J/8 M/7 1 3
21 17:15-17:25 Driestromenland 1 meander west 1 J/8 M/7 3 1
25 17:30-17:40 Al Ihsaan 1 CBS Ichthus 1 J/8 M/7 1 4
29 17:45-17:55 meander west 1 CBS Ichthus 1 J/8 M/7 1 5
33 18:00-18:10 Albatros 1 OBS de Lepelaar 1 J/8 M/7 2 4
37 18:15-18:25 Albatros 2 Tjalk Tijgers J/8 M/7 0 0
hal 1 veld 2 uitslagen
2 16:00-16:10 meander oost 1 optimist 1 J/8 M/7 3 2
6 16:15-16:25 Vuurtoren 1 De triangel 1 J/8 M/7 1 1
10 16:30-16:40 Vuurtoren 1 meander oost 1 J/8 M/7 0 2
14 16:45-16:55 De triangel 1 optimist 1 J/8 M/7 0 6
18 17:00-17:10 meander oost 1 De triangel 1 J/8 M/7 5 0
22 17:15-17:25 optimist 1 Vuurtoren 1 J/8 M/7 3 0
26 17:30-17:40 De triangel 2 Warande 1 J/8 M/7 4 2
30 17:45-17:55 Tjalk Toppers OBS de Lepelaar 1 J/8 M/7 1 0
34 18:00-18:10 meander oost 2 De triangel 2 J/8 M/7 2 0
38 18:15-18:25 3Sprong 2 Tjalk Toppers J/8 M/7 10 0
hal 2 veld 3 uitslagen
3 16:00-16:10 Vuurtoren 2 meander west 2 J/2 M/1 0 2
7 16:15-16:25 De Tjotter 1 Al Ihsaan 2 J/2 M/1 3 1
11 16:30-16:40 De Tjotter 1 Vuurtoren 2 J/2 M/1 1 1
15 16:45-16:55 Al Ihsaan 2 meander west 2 J/2 M/1 0 3
19 17:00-17:10 Vuurtoren 2 Al Ihsaan 2 J/2 M/1 1 3
23 17:15-17:25 meander west 2 De Tjotter 1 J/2 M/1 1 1
27 17:30-17:40 Driestromenland 1 De Schakel 1 J/2 M/1 3 1
31 17:45-17:55 3Sprong 2 Albatros 1 J/2 M/1 9 0
35 18:00-18:10 Warande 1 optimist 2 J/2 M/1 0 3
39 18:30-18:40 Tjalk Toppers Albatros 1 J/2 M/1 0 0
hal 2 veld 4 uitslagen
4 16:00-16:10 meander oost 2 Warande 1 J/2 M/1 2 1
8 16:15-16:25 3Sprong 1 Albatros 2 J/2 M/1 4 0
12 16:30-16:40 optimist 2 De triangel 2 J/2 M/1 4 0
16 16:45-16:55 Tjalk Tijgers OBS de Sluis 1 J/2 M/1 0 5
20 17:00-17:10 optimist 2 meander oost 2 J/2 M/1 1 0
24 17:15-17:25 Tjalk Tijgers 3Sprong 1 J/2 M/1 0 3
28 17:30-17:40 OBS de Sluis 1 Albatros 2 J/2 M/1 5 0
32 17:45-17:55 De Schakel 1 Al Ihsaan 1 J/2 M/1 1 0
36 18:00-18:10 3Sprong 1 OBS de Sluis 1 J/2 M/1 0 2
40 18:15-18:25 OBS de Lepelaar 1 3Sprong 2 J/2 M/1 0 9
schoolhandbal groep 5-6 (5-5)
woensdag 8 november 2017
Tijd hal 1 veld 1   kleedkamer
1 15:30-15:40 CBS Ichthus 1 Tjalk Tijgers J/8 M/7 7 0
3 15:45-15:55 De triangel 1 Driestromenland 1 J/8 M/7 1 3
5 16:00-16:10 De triangel 1 CBS Ichthus 1 J/8 M/7 0 9
7 16:15-16:25 Driestromenland 1 Tjalk Tijgers J/8 M/7 5 0
9 16:30-16:40 CBS Ichthus 1 Driestromenland 1 J/8 M/7 4 0
11 16:45-16:55 Tjalk Tijgers De triangel 1 J/8 M/7 2 3
13 17:00-17:10 OBS de Lepelaar 1 Albatros 2 J/8 M/7 1 3
14 17:15-17:25 Albatros 2 meander oost 2 J/8 M/7 4 3
Tijd hal 1 veld 2   uitslagen
2 15:30-15:40 Vuurtoren 1 Tjalk Toppers J/8 M/7 6 0
4 15:45-15:55 Al Ihsaan 1 optimist 2 J/8 M/7 0 2
6 16:00-16:10 Al Ihsaan 2 Vuurtoren 1 J/8 M/7 0 2
8 16:15-16:25 meander west 2 Al Ihsaan 1 J/8 M/7 2 0
10 16:30-16:40 Tjalk Toppers Al Ihsaan 2 J/8 M/7 0 5
12 16:45-16:55 optimist 2 meander west 2 J/8 M/7 2 0
15 17:30-17:40 meander oost 2 OBS de Lepelaar 1 J/8 M/7 2 1
Tijd hal 2 veld 3   uitslagen
1 15:30-15:40 OBS de Sluis 1 meander west 1 J/2 M/1 1 0
3 15:45-15:55 De Schakel 1 OBS de Sluis 1 J/2 M/1 3 1
5 16:00-16:10 meander west 1 De Schakel 1 J/2 M/1 0 5
7 16:15-16:25 Vuurtoren 2 meander oost 1 J/2 M/1 1 2
9 16:30-16:40 De triangel 2 De Tjotter 1 J/2 M/1 1 2
11 16:45-16:55 Warande 1 optimist 1 J/2 M/1 0 1
12 17:00-17:10 3Sprong 1 Warande 1 J/2 M/1 5 0
Tijd hal 2 veld 4   uitslagen
2 15:30-15:40 3Sprong 2 Vuurtoren 2 J/2 M/1 6 0
4 15:45-15:55 Albatros 1 De triangel 2 J/2 M/1 1 4
6 16:00-16:10 meander oost 1 3Sprong 2 J/2 M/1 0 3
8 16:15-16:25 De Tjotter 1 Albatros 1 J/2 M/1 3 0
10 16:30-16:40 optimist 1 3Sprong 1 J/2 M/1 4 1
schoolhandbal groep 7-8 (7-7)
Donderdag 9 november 2017
  Hal 1 kleedkamer uitslagen
1 16:00-16:10 CBS Ichthus 2 De Helmstok 1 J/8 M/7 1 3
3 16:12-16:22 Driesprong 4 De Brink J/8 M/7 3 1
5 16:24-16:34 Lispeltuut 2 Driesprong 3 J/8 M/7 0 7
7 16:36-16:46 Driesprong 4 CBS Ichthus 2 J/8 M/7 0 2
9 16:48-16:58 De Brink De Helmstok 1 J/8 M/7 1 0
11 17:00-17:10 Lispeltuut 2 CBS Ichthus 2 J/8 M/7 4 1
13 17:12-17:22 Driesprong 3 De Helmstok 1 J/8 M/7 3 3
15 17:24-17:34 Lispeltuut 2 Driesprong 4 J/8 M/7 0 4
17 17:36-17:46 Driesprong 3 De Brink J/8 M/7 0 1
19 17:48-17:58 CBS Ichthus 2 De Brink J/8 M/7 0 1
21 18:00-18:10 De Helmstok 1 Driesprong 4 J/8 M/7 2 2
23 18:12-18:22 De Helmstok 1 Lispeltuut 2 J/8 M/7 1 2
25 18:24-18:34 CBS Ichthus 2 Driesprong 3 J/8 M/7 0 3
27 18:36-18:46 De Brink Lispeltuut 2 J/8 M/7 3 0
29 18:48-18:58 Driesprong 4 Driesprong 3 J/8 M/7 0 3
  Hal 2 kleedkamer uitslagen
2 16:00-16:10 Horizon 1 Lispeltuut 3 J/2 M/1 0 2
4 16:12-16:22 Lispeltuut 4 Horizon 2 J/2 M/1 4 0
6 16:24-16:34 OBS de Sluis 2 Lispeltuut 1 J/2 M/1 1 4
8 16:36-16:46 Lispeltuut 4 Horizon 1 J/2 M/1 1 2
10 16:48-16:58 Horizon 2 Lispeltuut 3 J/2 M/1 0 2
12 17:00-17:10 OBS de Sluis 2 Horizon 1 J/2 M/1 1 0
14 17:12-17:22 Lispeltuut 1 Lispeltuut 3 J/2 M/1 2 2
16 17:24-17:34 OBS de Sluis 2 Lispeltuut 4 J/2 M/1 3 0
18 17:36-17:46 Lispeltuut 1 Horizon 2 J/2 M/1 3 0
20 17:48-17:58 Horizon 1 Horizon 2 J/2 M/1 2 0
22 18:00-18:10 Lispeltuut 3 Lispeltuut 4 J/2 M/1 1 0
24 18:12-18:22 Lispeltuut 3 OBS de Sluis 2 J/2 M/1 1 1
26 18:24-18:34 Horizon 1 Lispeltuut 1 J/2 M/1 0 4
28 18:36-18:46 Horizon 2 OBS de Sluis 2 J/2 M/1 1 3
30 18:48-18:58 Lispeltuut 4 Lispeltuut 1 J/2 M/1 0 3
schoolhandbal groep 5-6 (5-5)   finale
vrijdag 10 november 2017 finale scheidsrechter
Tijd hal 1 veld 1 kleedkamer
1 16:00-16:10 De Schakel 1 3Sprong 2 J/8 M/7
3 16:13-16:23 De Tjotter 1 optimist 1 J/8 M/7
5 16:26-16:36 De Tjotter 1 De Schakel 1 J/8 M/7
7 16:39-16:49 optimist 1 3Sprong 2 J/8 M/7
9 16:52-17:02 De Schakel 1 optimist 1 J/8 M/7
11 17:05-17:15 3Sprong 2 De triangel 2 J/8 M/7
Tijd hal 1 veld 2 kleedkamer
2 16:00-16:10 CBS Ichthus 1 Vuurtoren 1 J/8 M/7
4 16:13-16:23 optimist 2 Albatros 2 J/8 M/7
6 16:26-16:36 optimist 2 CBS Ichthus 1 J/8 M/7
8 16:39-16:49 Albatros 2 Vuurtoren 1 J/8 M/7
10 16:52-17:02 CBS Ichthus 1 Albatros 2 J/8 M/7
12 17:05-17:15 Vuurtoren 1 optimist 2 J/8 M/7
finale 17:20-17:30 Nr. 1 Poule A Nr. 1 poule B J/8 M/7
schoolhandbal groep 7-8 (7-7) finale
vrijdag 10 november 2017 finale
Tijd hal 1 kleedkamer
finale 17:35-17:45 Driesprong 3 Lispeltuut 1 J/8 M/7
17:50 prijs uitreiking