schoolhandbal groep 7-8
donderdag 8 november 2018   Hal 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule T 16:00-16:10 Horizon 1 Lispelknal 2 J/8 M/7
3 Poule T 16:13-16:23 OBS de Sluis 3 Lispelbal 1 J/8 M/7
5 Poule T 16:26-16:36 OBS de Sluis 4 Lispelknal 2 J/8 M/7
7 Poule T 16:39-16:49 Lispelbal 1 Horizon 1 J/8 M/7
9 poule S 16:52-17:02 3Sprong 2 CBS Ichthus 2 J/8 M/7
11 poule S 17:05-17:15 3Sprong 1 3Sprong 2 J/8 M/7
13 Poule T 17:18-17:28 Lispelknal 2 OBS de Sluis 3 J/8 M/7
15 Poule T 17:31-17:41 Lispelbal 1 OBS de Sluis 4 J/8 M/7
donderdag 8 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 poule S 16:00-16:10 3Sprong 1 CBS Ichthus 2 J/1 M/2
4 poule S 16:13-16:23 De Brink 3Sprong 2 J/1 M/2
6 poule S 16:26-16:36 De Brink 3Sprong 1 J/1 M/2
8 Poule T 16:39-16:49 OBS de Sluis 4 OBS de Sluis 3 J/1 M/2
10 Poule T 16:52-17:02 Lispelknal 2 Lispelbal 1 J/1 M/2
12 Poule T 17:05-17:15 Horizon 1 OBS de Sluis 4 J/1 M/2
14 poule S 17:18-17:28 CBS Ichthus 2 De Brink J/1 M/2
16 Poule T 17:31-17:41 OBS de Sluis 3 Horizon 1 J/1 M/2

 

 

 

schoolhandbal groep 5-6 poule ronde
poule A Poule B Poule C Poule D Poule E Poule F
Watergeus 1 De Tjotter 1 OBS de Lepelaar 1 De Tjotter 2 Warande 1 OBS de Sluis 2
Driestromenland 1 Vuurtoren 1 Boeier 2 Tjalk Toppers Driesprong 2 CBS Ichthus 1
Boeier 1 Albatros 1 Tjalk Champions Vuurtoren 2 Boeier 3 Boeier 4
Tjalk Tijgers OBS de Sluis 1 Albatros 2 Albatros 3 Driestromenland 2 Albatros 4
Driesprong 1 De schakel 1 De triangel 1 Lispeltuut De Tjalk Masters De schakel 2
schoolhandbal groep 5-6 halve finale
poule G Poule Q Poule P Poule O
Driesprong 1 Boeier 3 OBS de Lepelaar 1 Boeier 1
De Tjotter 1 Albatros 4 Albatros 3 De schakel 1
Boeier 2 Driestromenland 1 De Tjalk Masters Tjalk Champions
Lispeltuut Vuurtoren 1 OBS de Sluis 2 Vuurtoren 2
Driestromenland 2
Poule M Poule L Poule K
CBS Ichthus 1 De Tjotter 2 De triangel 1
Tjalk Tijgers Driesprong 2 Albatros 1
OBS de Sluis 1 Boeier 4 Tjalk Toppers
Albatros 2 De schakel 2 Watergeus 1
schoolhandbal finale groep 5-6
nr. 1 poule G
nr. 2 poule Q
nr. 1 poule Q
nr. 2 poule G
schoolhandbal groep 7-8 schoolhandbal groep 7-8
poule Ronde poule herkansing finale
poule Q poule R poule S poule T
Lispelbal 1 Lispelknal 2 3Sprong 1 Lispelknal 2 nr.1 poule S
3Sprong 1 3Sprong 2 CBS Ichthus 2 Lispelbal 1 nr.2 poule T
Horizon 1 OBS de Sluis 4 De Brink OBS de Sluis 4 nr.2 poule S
OBS de Sluis 3 CBS Ichthus 2 3Sprong 2 OBS de Sluis 3 nr.1 poule T
De Brink Horizon 1
schoolhandbal groep 7-8
maandag 5 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule Q 16:00-16:10 De Brink Lispelbal 1 J/1 M/2
2 Poule Q 16:13-16:23 OBS de Sluis 3 3Sprong 1 J/1 M/2
3 Poule Q 16:26-16:36 Horizon 1 Lispelbal 1 J/1 M/2
4 Poule Q 16:39-16:49 3Sprong 1 De Brink J/1 M/2
5 Poule Q 16:52-17:02 Horizon 1 OBS de Sluis 3 J/1 M/2
6 Poule Q 17:05-17:15 Lispelbal 1 3Sprong 1 J/1 M/2
7 Poule Q 17:18-17:28 De Brink Horizon 1 J/1 M/2
8 Poule Q 17:31-17:41 Lispelbal 1 OBS de Sluis 3 J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
maandag 5 november 2018   hal 1 veld 1      
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule A 16:00-16:10 Driesprong 1 Watergeus 1 J/8 M/7
3 Poule A 16:11-16:21 Tjalk Tijgers Driestromenland 1 J/8 M/7
5 Poule A 16:22-16:32 Boeier 1 Watergeus 1 J/8 M/7
7 Poule A 16:33-16:43 Driestromenland 1 Driesprong 1 J/8 M/7
9 Poule A 16:44-16:54 Boeier 1 Tjalk Tijgers J/8 M/7
11 Poule A 16:55-17:05 Watergeus 1 Driestromenland 1 J/8 M/7
13 Poule A 17:06-17:16 Driesprong 1 Boeier 1 J/8 M/7
15 Poule A 17:17-17:27 Watergeus 1 Tjalk Tijgers J/8 M/7
17 Poule A 17:28-17:38 Driestromenland 1 Boeier 1 J/8 M/7
19 Poule A 17:39-17:49 Tjalk Tijgers Driesprong 1 J/8 M/7
21 Poule B 17:50-18:00 De Tjotter 1 Vuurtoren 1 J/8 M/7
23 Poule B 18:01-18:11 De Tjotter 1 OBS de Sluis 1 J/8 M/7
25 Poule B 18:12-18:22 OBS de Sluis 1 De schakel 1 J/8 M/7
27 Poule C 18:23-18:33 De triangel 1 Tjalk Champions J/8 M/7
29 Poule C 18:34-18:44 Boeier 2 Tjalk Champions J/8 M/7
maandag 5 november 2018   hal 1 veld 2      
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule B 16:00-16:10 De schakel 1 De Tjotter 1 J/9 M/10
4 Poule C 16:11-16:21 De triangel 1 OBS de Lepelaar 1 J/9 M/10
6 Poule B 16:22-16:32 OBS de Sluis 1 Vuurtoren 1 J/9 M/10
8 Poule C 16:33-16:43 Albatros 2 Boeier 2 J/9 M/10
10 Poule B 16:44-16:54 Albatros 1 De Tjotter 1 J/9 M/10
12 Poule C 16:55-17:05 Tjalk Champions OBS de Lepelaar 1 J/9 M/10
14 Poule B 17:06-17:16 Vuurtoren 1 De schakel 1 J/9 M/10
16 Poule C 17:17-17:27 Boeier 2 De triangel 1 J/9 M/10
18 Poule B 17:28-17:38 Albatros 1 OBS de Sluis 1 J/9 M/10
20 Poule C 17:39-17:49 Tjalk Champions Albatros 2 J/9 M/10
22 Poule B 17:50-18:00 De schakel 1 Albatros 1 J/9 M/10
24 Poule B 18:01-18:11 Vuurtoren 1 Albatros 1 J/9 M/10
26 Poule C 18:12-18:22 OBS de Lepelaar 1 Boeier 2 J/9 M/10
28 Poule C 18:23-18:33 OBS de Lepelaar 1 Albatros 2 J/9 M/10
30 Poule C 18:34-18:44 Albatros 2 De triangel 1 J/9 M/10
schoolhandbal groep 7-8
dinsdag 6 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule R 16:00-16:10 Lispelknal 2 3Sprong 2 J/1 M/2
2 Poule R 16:15-16:25 OBS de Sluis 4 CBS Ichthus 2 J/1 M/2
3 Poule R 16:30-16:40 OBS de Sluis 4 Lispelknal 2 J/1 M/2
4 Poule R 16:45-16:55 CBS Ichthus 2 3Sprong 2 J/1 M/2
5 Poule R 17:00-17:10 Lispelknal 2 CBS Ichthus 2 J/1 M/2
6 Poule R 17:15-17:25 3Sprong 2 OBS de Sluis 4 J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
dinsdag 6 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule D 16:00-16:10 Lispeltuut De Tjotter 2 J/8 M/7
3 Poule D 16:11-16:21 Albatros 3 Tjalk Toppers J/8 M/7
5 Poule D 16:22-16:32 Vuurtoren 2 De Tjotter 2 J/8 M/7
7 Poule D 16:33-16:43 Tjalk Toppers Lispeltuut J/8 M/7
9 Poule D 16:44-16:54 Vuurtoren 2 Albatros 3 J/8 M/7
11 Poule D 16:55-17:05 De Tjotter 2 Tjalk Toppers J/8 M/7
13 Poule D 17:06-17:16 Lispeltuut Vuurtoren 2 J/8 M/7
15 Poule D 17:17-17:27 De Tjotter 2 Albatros 3 J/8 M/7
17 Poule D 17:28-17:38 Tjalk Toppers Vuurtoren 2 J/8 M/7
19 Poule D 17:39-17:49 Albatros 3 Lispeltuut J/8 M/7
21 Poule E 17:50-18:00 Warande 1 Driesprong 2 J/8 M/7
23 Poule E 18:01-18:11 Warande 1 Driestromenland 2 J/8 M/7
25 Poule E 18:12-18:22 Driestromenland 2 De Tjalk Masters J/8 M/7
27 Poule F 18:23-18:33 De schakel 2 Boeier 4 J/8 M/7
2 Poule E 16:00-16:10 De Tjalk Masters Warande 1 J/9 M/10
4 Poule F 16:11-16:21 De schakel 2 OBS de Sluis 2 J/9 M/10
6 Poule E 16:22-16:32 Driestromenland 2 Driesprong 2 J/9 M/10
8 Poule F 16:33-16:43 Albatros 4 CBS Ichthus 1 J/9 M/10
10 Poule E 16:44-16:54 Boeier 3 Warande 1 J/9 M/10
12 Poule F 16:55-17:05 Boeier 4 OBS de Sluis 2 J/9 M/10
14 Poule E 17:06-17:16 Driesprong 2 De Tjalk Masters J/9 M/10
16 Poule F 17:17-17:27 CBS Ichthus 1 De schakel 2 J/9 M/10
18 Poule E 17:28-17:38 Boeier 3 Driestromenland 2 J/9 M/10
20 Poule F 17:39-17:49 Boeier 4 Albatros 4 J/9 M/10
22 Poule E 17:50-18:00 De Tjalk Masters Boeier 3 J/9 M/10
24 Poule E 18:01-18:11 Driesprong 2 Boeier 3 J/9 M/10
26 Poule F 18:12-18:22 OBS de Sluis 2 CBS Ichthus 1 J/9 M/10
28 Poule F 18:23-18:33 OBS de Sluis 2 Albatros 4 J/9 M/10
30 Poule F 18:34-18:44 Albatros 4 De schakel 2 J/9 M/10
schoolhandbal groep 5-6
woensdag 7 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule K 15:00-15:10 De triangel 1 Albatros 1 J/8 M/7
3 Poule K 15:12-15:22 Tjalk Toppers Watergeus 1 J/8 M/7
5 Poule K 15:24-15:34 Tjalk Toppers De triangel 1 J/8 M/7
7 Poule K 15:36-15:46 Watergeus 1 Albatros 1 J/8 M/7
9 Poule K 15:48-15:58 De triangel 1 Watergeus 1 J/8 M/7
11 Poule K 16:00-16:10 Albatros 1 Tjalk Toppers J/8 M/7
13 Poule L 16:12-16:22 De schakel 2 Driesprong 2 J/8 M/7
14 Poule L 16:24-16:34 Driesprong 2 Boeier 4 J/8 M/7
18 Poule L 16:48-16:58 De Tjotter 2 De schakel 2 J/8 M/7
16 Poule M 16:36-16:46 CBS Ichthus 1 Albatros 2 J/8 M/7
1 Poule G 16:50-17:00 Driesprong 1 De Tjotter 1 J/8 M/7
2 Poule G 17:02-17:12 Boeier 2 Lispeltuut J/8 M/7
3 Poule G 17:14-17:24 Boeier 2 Driesprong 1 J/8 M/7
4 Poule G 17:26-17:36 Lispeltuut De Tjotter 1 J/8 M/7
5 Poule G 17:38-17:48 Driesprong 1 Lispeltuut J/8 M/7
6 Poule G 17:50-18:00 De Tjotter 1 Boeier 2 J/8 M/7
woensdag 7 november 2018   hal 1 veld 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule L 15:00-15:10 De Tjotter 2 Driesprong 2 J/9 M/10
6 Poule L 15:24-15:34 Boeier 4 De schakel 2 J/9 M/10
10 Poule L 15:48-15:58 Boeier 4 De Tjotter 2 J/9 M/10
4 Poule M 15:12-15:22 CBS Ichthus 1 Tjalk Tijgers J/9 M/10
8 Poule M 15:36-15:46 OBS de Sluis 1 Albatros 2 J/9 M/10
12 Poule M 16:00-16:10 OBS de Sluis 1 CBS Ichthus 1 J/9 M/10
15 Poule M 16:24-16:34 Albatros 2 Tjalk Tijgers J/9 M/10
17 Poule M 16:36-16:46 Tjalk Tijgers OBS de Sluis 1 J/9 M/10
schoolhandbal groep 5-6
woensdag 7 november 2018   hal 2 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule o 15:00-15:10 Driestromenland 2 Boeier 1 J/1 M/2
3 Poule o 15:12-15:22 Vuurtoren 2 De schakel 1 J/1 M/2
5 Poule o 15:24-15:34 Tjalk Champions Boeier 1 J/1 M/2
7 Poule o 15:36-15:46 De schakel 1 Driestromenland 2 J/1 M/2
9 Poule o 15:48-15:58 Tjalk Champions Vuurtoren 2 J/1 M/2
11 Poule o 16:00-16:10 Boeier 1 De schakel 1 J/1 M/2
13 Poule o 16:12-16:22 Driestromenland 2 Tjalk Champions J/1 M/2
15 Poule o 16:24-16:34 Boeier 1 Vuurtoren 2 J/1 M/2
17 Poule o 16:36-16:46 De schakel 1 Tjalk Champions J/1 M/2
19 Poule o 16:48-16:58 Vuurtoren 2 Driestromenland 2 J/1 M/2
21 Poule P 17:00-17:10 Albatros 3 De Tjalk Masters J/1 M/2
23 Poule R 17:12-17:22 Driesprong 1 De Tjotter 1 J/1 M/2
25 Poule R 17:24-17:34 Boeier 2 Driesprong 1 J/1 M/2
27 Poule R 17:36-17:46 Driesprong 1 Lispeltuut J/1 M/2
           
woensdag 7 november 2018   hal 2 veld 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule P 15:00-15:10 OBS de Lepelaar 1 Albatros 3 J/1 M/2
6 Poule P 15:24-15:34 De Tjalk Masters OBS de Sluis 2 J/1 M/2
10 Poule P 15:48-15:58 De Tjalk Masters OBS de Lepelaar 1 J/1 M/2
14 Poule P 16:12-16:22 OBS de Sluis 2 Albatros 3 J/1 M/2
18 Poule P 16:36-16:46 OBS de Lepelaar 1 OBS de Sluis 2 J/1 M/2
4 Poule Q 15:12-15:22 Boeier 3 Albatros 4 J/1 M/2
8 Poule Q 15:36-15:46 Driestromenland 1 Vuurtoren 1 J/1 M/2
12 Poule Q 16:00-16:10 Driestromenland 1 Boeier 3 J/1 M/2
16 Poule Q 16:24-16:34 Vuurtoren 1 Albatros 4 J/1 M/2
20 Poule Q 16:48-16:58 Boeier 3 Vuurtoren 1 J/1 M/2
22 Poule Q 17:00-17:10 Albatros 4 Driestromenland 1 J/1 M/2
24 Poule R 17:12-17:22 Boeier 2 Lispeltuut J/1 M/2
26 Poule R 17:24-17:34 Lispeltuut De Tjotter 1 J/1 M/2
28 Poule R 17:36-17:46 De Tjotter 1 Boeier 2 J/1 M/2
schoolhandbal groep 7-8
donderdag 8 november 2018   Hal 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule T 16:00-16:10 Horizon 1 nr. 1 poule R J/8 M/7
3 Poule T 16:13-16:23 De Brink Lispelbal 1 J/8 M/7
5 Poule T 16:26-16:36 nr. 3 poule R nr. 1 poule R J/8 M/7
7 Poule T 16:39-16:49 Lispelbal 1 Horizon 1 J/8 M/7
9 poule S 16:52-17:02 nr.4 poule R Lispelknal 2 J/8 M/7
11 poule S 17:05-17:15 3Sprong 1 nr.4 poule R J/8 M/7
13 Poule T 17:18-17:28 Lispelknal 2 De Brink J/8 M/7
15 Poule T 17:31-17:41 Lispelbal 1 nr. 3 poule R J/8 M/7
donderdag 8 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 poule S 16:00-16:10 3Sprong 1 Lispelknal 2 J/1 M/2
4 poule S 16:13-16:23 De Brink nr.4 poule R J/1 M/2
6 poule S 16:26-16:36 De Brink 3Sprong 1 J/1 M/2
8 Poule T 16:39-16:49 nr. 3 poule R De Brink J/1 M/2
10 Poule T 16:52-17:02 Lispelknal 2 Lispelbal 1 J/1 M/2
12 Poule T 17:05-17:15 Horizon 1 nr. 3 poule R J/1 M/2
14 poule S 17:18-17:28 nr. 2 poule R De Brink J/1 M/2
16 Poule T 17:31-17:41 De Brink Horizon 1 J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
vrijdag 9 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 finale 16:00-16:10 nr. 1 poule G nr. 2 poule Q J/8 M/7
2 finale 16:13-16:23 nr. 1 poule Q nr. 2 poule G J/8 M/7
3 finale 16:26-16:36 nr. 1 poule Q nr. 1 poule G J/8 M/7
4 finale 16:39-16:49 nr. 2 poule G nr. 2 poule Q J/8 M/7
5 finale 16:52-17:02 nr. 1 poule G nr. 2 poule G J/8 M/7
6 finale 17:05-17:15 nr. 2 poule Q nr. 1 poule Q J/8 M/7
schoolhandbal groep 7-8
vrijdag 9 november 2018   Hal 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 finale 18:00-18:10 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
2 finale 18:13-18:23 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
3 finale 18:52-19:02 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
4 finale 19:05-19:15 nr.2 poule T nr.1 poule S J/8 M/7
5 finale 19:18-19:28 nr.1 poule S nr.1 poule S J/8 M/7
6 finale 19:31-19:41 nr.2 poule T nr.2 poule T J/8 M/7