schoolhandbal groep 5-6 (5-5)
poule A Poule B Poule C Poule D Poule E Poule F
Al Ihsaan 1 De triangel 1 Al Ihsaan 2 De triangel 2 OBS de Sluis 1 Albatros 1
De Schakel 1 Vuurtoren 1 De Tjotter 1 optimist 2 Tjalk Tijgers 3Sprong 2
CBS Ichthus 1 optimist 1 meander west 2 Warande 1 Albatros 2 OBS de Lepelaar 1
meander west 1 meander oost 1 Vuurtoren 2 meander oost 2 3Sprong 1 Tjalk Toppers
Driestromenland 1
poule G poule H poule I poule J halve finale A finale
nr. 1 poule A nr. 1 poule B nr. 1 poule C nr. 1 poule D nr.1 poule G Nr. 1 H.F poule A
nr. 2 poule B nr. 2 poule c nr. 2 poule D nr. 2 poule E nr.1 poule H Nr. 1 H.F poule B
nr. 1 poule E nr. 1 poule F nr. 2 poule F nr. 2 poule A nr.1 poule I
nr.1 poule J
poule L poule M poule N poule O halve finale B
nr. 3 poule A nr. 3 poule B nr. 3 poule C nr. 3 poule D nr.1 poule L
nr. 4 poule B nr. 4 poule C nr. 4 poule D nr. 4 poule E nr.1 poule M
nr. 3 poule E nr. 3 poule F nr. 4 poule A nr. 4 poule F nr.1 poule N
nr. 5 poule A nr.1 poule O
schoolhandbal groep 7-8 (7-7)
poule Q poule R poule S
Lispeltuut 1 Lispeltuut 2 Lispeltuut 3
Driesprong 3 Horizon 2 De Helmstok 1
Horizon 1 OBS de Sluis 2 Driesprong 4
CBS Ichthus 2 De Brink Lispeltuut 4
poule T poule U finale  
nr.1 poule Q nr.3 poule Q nr.1 poule T
nr.2 poule R nr.4 poule R nr.1 poule U
nr.1 poule R nr.3 poule R
nr.2 poule S nr.4 poule S
nr.1 poule S nr.3 poule S
nr.2 poule Q nr.4 poule Q
schoolhandbal groep 7-8 (7-7) scheidsrechter
maandag 6 november 2017
  Hal 1   kleedkamer
1 16:15-16:25 CBS Ichthus 2 Horizon 1 J/8 M/7
3 16:30-16:40 Driesprong 3 Lispeltuut 1 J/8 M/7
5 16:45-16:55 Driesprong 3 CBS Ichthus 2 J/8 M/7
7 17:00-17:10 Lispeltuut 1 Horizon 1 J/8 M/7
9 17:15-17:25 CBS Ichthus 2 Lispeltuut 1 J/8 M/7
11 17:30-17:40 Horizon 1 Driesprong 3 J/8 M/7
13 17:45-17:55 Lispeltuut 2 OBS de Sluis 2 J/8 M/7
15 18:00-18:10 Lispeltuut 3 Driesprong 4 J/8 M/7
17 18:15-18:25 Driesprong 4 De Helmstok 1 J/8 M/7
  Tijd Hal 2   kleedkamer
2 16:15-16:25 De Brink OBS de Sluis 2 J/2 M/1
4 16:30-16:40 Lispeltuut 4 Driesprong 4 J/2 M/1
6 16:45-16:55 Horizon 2 Lispeltuut 2 J/2 M/1
8 17:00-17:10 De Helmstok 1 Lispeltuut 3 J/2 M/1
10 17:15-17:25 Horizon 2 De Brink J/2 M/1
12 17:30-17:40 De Helmstok 1 Lispeltuut 4 J/2 M/1
14 18:00-18:10 OBS de Sluis 2 Horizon 2 J/2 M/1
12 17:30-17:40 De Helmstok 1 Lispeltuut 4 J/2 M/1
16 18:15-18:25 Lispeltuut 4 Lispeltuut 3 J/2 M/1
18 18:30-18:40 De Brink Lispeltuut 2 J/2 M/1
schoolhandbal groep 5-6 (5-5)
dinsdag 7 november 2017
hal 1 veld 1
1 16:00-16:10 Al Ihsaan 1 Driestromenland 1 J/8 M/7
5 16:15-16:25 De Schakel 1 meander west 1 J/8 M/7
9 16:30-16:40 CBS Ichthus 1 Driestromenland 1 J/8 M/7
13 16:45-16:55 meander west 1 Al Ihsaan 1 J/8 M/7
17 17:00-17:10 CBS Ichthus 1 De Schakel 1 J/8 M/7
21 17:15-17:25 Driestromenland 1 meander west 1 J/8 M/7
25 17:30-17:40 Al Ihsaan 1 CBS Ichthus 1 J/8 M/7
29 17:45-17:55 meander west 1 CBS Ichthus 1 J/8 M/7
33 18:00-18:10 Albatros 1 OBS de Lepelaar 1 J/8 M/7
37 18:30-18:40 Albatros 2 Tjalk Tijgers J/8 M/7
hal 1 veld 2
2 16:00-16:10 meander oost 1 optimist 1 J/8 M/7
6 16:15-16:25 Vuurtoren 1 De triangel 1 J/8 M/7
10 16:30-16:40 Vuurtoren 1 meander oost 1 J/8 M/7
14 16:45-16:55 De triangel 1 optimist 1 J/8 M/7
18 17:00-17:10 meander oost 1 De triangel 1 J/8 M/7
22 17:15-17:25 optimist 1 Vuurtoren 1 J/8 M/7
26 17:30-17:40 De triangel 2 Warande 1 J/8 M/7
30 17:45-17:55 Tjalk Toppers OBS de Lepelaar 1 J/8 M/7
34 18:00-18:10 meander oost 2 De triangel 2 J/8 M/7
38 18:15-18:25 3Sprong 2 Tjalk Toppers J/8 M/7
hal 2 veld 3
3 16:00-16:10 Vuurtoren 2 meander west 2 J/2 M/1
7 16:15-16:25 De Tjotter 1 Al Ihsaan 2 J/2 M/1
11 16:30-16:40 De Tjotter 1 Vuurtoren 2 J/2 M/1
15 16:45-16:55 Al Ihsaan 2 meander west 2 J/2 M/1
19 17:00-17:10 Vuurtoren 2 Al Ihsaan 2 J/2 M/1
23 17:15-17:25 meander west 2 De Tjotter 1 J/2 M/1
27 17:30-17:40 Driestromenland 1 De Schakel 1 J/2 M/1
31 17:45-17:55 3Sprong 2 Albatros 1 J/2 M/1
35 18:00-18:10 Warande 1 optimist 2 J/2 M/1
39 18:15-18:25 Tjalk Toppers Albatros 1 J/2 M/1
hal 2 veld 4
4 16:00-16:10 meander oost 2 Warande 1 J/2 M/1
8 16:15-16:25 3Sprong 1 Albatros 2 J/2 M/1
12 16:30-16:40 optimist 2 De triangel 2 J/2 M/1
16 16:45-16:55 Tjalk Tijgers OBS de Sluis 1 J/2 M/1
20 17:00-17:10 optimist 2 meander oost 2 J/2 M/1
24 17:15-17:25 Tjalk Tijgers 3Sprong 1 J/2 M/1
28 17:30-17:40 OBS de Sluis 1 Albatros 2 J/2 M/1
32 17:45-17:55 De Schakel 1 Al Ihsaan 1 J/2 M/1
36 18:00-18:10 3Sprong 1 OBS de Sluis 1 J/2 M/1
40 18:15-18:25 OBS de Lepelaar 1 3Sprong 2 J/2 M/1
schoolhandbal groep 5-6 (5-5)
woensdag 8 november 2017
Tijd hal 1 veld 1   kleedkamer
1 15:30-15:40 nr. 5 poule A nr. 3 poule E J/8 M/7
3 15:45-15:55 nr. 4 poule B nr. 3 poule A J/8 M/7
5 16:00-16:10 nr. 4 poule B nr. 5 poule A J/8 M/7
7 16:15-16:25 nr. 3 poule A nr. 3 poule E J/8 M/7
9 16:30-16:40 nr. 5 poule A nr. 3 poule A J/8 M/7
11 16:45-16:55 nr. 3 poule E nr. 4 poule B J/8 M/7
13 17:00-17:10 nr. 4 poule F nr. 4 poule E J/8 M/7
14 17:15-17:25 nr. 4 poule E nr. 3 poule D J/8 M/7
Tijd hal 1 veld 2   kleedkamer
2 15:30-15:40 nr. 3 poule F nr. 4 poule C J/8 M/7
4 15:45-15:55 nr. 4 poule A nr. 4 poule D J/8 M/7
6 16:00-16:10 nr. 3 poule B nr. 3 poule F J/8 M/7
8 16:15-16:25 nr. 3 poule C nr. 4 poule A J/8 M/7
10 16:30-16:40 nr. 4 poule C nr. 3 poule B J/8 M/7
12 16:45-16:55 nr. 4 poule D nr. 3 poule C J/8 M/7
15 17:30-17:40 nr. 3 poule D nr. 4 poule F J/8 M/7
Tijd hal 2 veld 3   kleedkamer
1 15:30-15:40 nr. 1 poule E nr. 2 poule B J/2 M/1
3 15:45-15:55 nr. 1 poule A nr. 1 poule E J/2 M/1
5 16:00-16:10 nr. 2 poule B nr. 1 poule A J/2 M/1
7 16:15-16:25 nr. 2 poule c nr. 1 poule B J/2 M/1
9 16:30-16:40 nr. 2 poule D nr. 1 poule C J/2 M/1
11 16:45-16:55 nr. 1 poule D nr. 2 poule A J/2 M/1
12 17:00-17:10 nr. 2 poule E nr. 1 poule D J/2 M/1
Tijd hal 2 veld 4   kleedkamer
2 15:30-15:40 nr. 1 poule F nr. 2 poule c J/2 M/1
4 15:45-15:55 nr. 2 poule F nr. 2 poule D J/2 M/1
6 16:00-16:10 nr. 1 poule B nr. 1 poule F J/2 M/1
8 16:15-16:25 nr. 1 poule C nr. 2 poule F J/2 M/1
10 16:30-16:40 nr. 2 poule A nr. 2 poule E J/2 M/1
schoolhandbal groep 7-8 (7-7)
Donderdag 9 november 2017
  Hal 1 kleedkamer
1 16:00-16:10 nr.2 poule Q nr.1 poule S J/8 M/7
3 16:12-16:22 nr.2 poule S nr.1 poule R J/8 M/7
5 16:24-16:34 nr.2 poule R nr.1 poule Q J/8 M/7
7 16:36-16:46 nr.2 poule S nr.2 poule Q J/8 M/7
9 16:48-16:58 nr.1 poule R nr.1 poule S J/8 M/7
11 17:00-17:10 nr.2 poule R nr.2 poule Q J/8 M/7
13 17:12-17:22 nr.1 poule Q nr.1 poule S J/8 M/7
15 17:24-17:34 nr.2 poule R nr.2 poule S J/8 M/7
17 17:36-17:46 nr.1 poule Q nr.1 poule R J/8 M/7
19 17:48-17:58 nr.2 poule Q nr.1 poule R J/8 M/7
21 18:00-18:10 nr.1 poule S nr.2 poule S J/8 M/7
23 18:12-18:22 nr.1 poule S nr.2 poule R J/8 M/7
25 18:24-18:34 nr.2 poule Q nr.1 poule Q J/8 M/7
27 18:36-18:46 nr.1 poule R nr.2 poule R J/8 M/7
29 18:48-18:58 nr.2 poule S nr.1 poule Q J/8 M/7
  Hal 2 kleedkamer
2 16:00-16:10 nr.4 poule Q nr.3 poule S J/2 M/1
4 16:12-16:22 nr.4 poule S nr.3 poule R J/2 M/1
6 16:24-16:34 nr.4 poule R nr.3 poule Q J/2 M/1
8 16:36-16:46 nr.4 poule S nr.4 poule Q J/2 M/1
10 16:48-16:58 nr.3 poule R nr.3 poule S J/2 M/1
12 17:00-17:10 nr.4 poule R nr.4 poule Q J/2 M/1
14 17:12-17:22 nr.3 poule Q nr.3 poule S J/2 M/1
16 17:24-17:34 nr.4 poule R nr.4 poule S J/2 M/1
18 17:36-17:46 nr.3 poule Q nr.3 poule R J/2 M/1
20 17:48-17:58 nr.4 poule Q nr.3 poule R J/2 M/1
22 18:00-18:10 nr.3 poule S nr.4 poule S J/2 M/1
24 18:12-18:22 nr.3 poule S nr.4 poule R J/2 M/1
26 18:24-18:34 nr.4 poule Q nr.3 poule Q J/2 M/1
28 18:36-18:46 nr.3 poule R nr.4 poule R J/2 M/1
30 18:48-18:58 nr.4 poule S nr.3 poule Q J/2 M/1
schoolhandbal groep 5-6 (5-5)   finale
vrijdag 10 november 2017 finale
Tijd hal 1 veld 1 kleedkamer
1 16:00-16:10 nr.1 poule J nr.1 poule I J/8 M/7
3 16:13-16:23 nr.1 poule H nr.1 poule G J/8 M/7
5 16:26-16:36 nr.1 poule H nr.1 poule J J/8 M/7
7 16:39-16:49 nr.1 poule G nr.1 poule I J/8 M/7
9 16:52-17:02 nr.1 poule J nr.1 poule G J/8 M/7
11 17:05-17:15 nr.1 poule I nr.1 poule H J/8 M/7
Tijd hal 1 veld 2 kleedkamer
2 16:00-16:10 nr.1 poule O nr.1 poule N J/8 M/7
4 16:13-16:23 nr.1 poule M nr.1 poule L J/8 M/7
6 16:26-16:36 nr.1 poule M nr.1 poule O J/8 M/7
8 16:39-16:49 nr.1 poule L nr.1 poule N J/8 M/7
10 16:52-17:02 nr.1 poule O nr.1 poule L J/8 M/7
12 17:05-17:15 nr.1 poule N nr.1 poule M J/8 M/7
finale 17:20-17:30 Nr. 1 Poule A Nr. 1 poule B J/8 M/7
schoolhandbal groep 7-8 (7-7) finale
vrijdag 10 november 2017 finale
Tijd hal 1 kleedkamer
finale 17:35-17:45 Nr. 1 poule T Nr. 1 poule U J/8 M/7
17:50 prijs uitreiking