laatste wijzigingen 40 ste. schoolhandbal toernooi

schoolhandbal groep 5-6 poule ronde
poule A Poule B Poule C Poule D Poule E Poule F
Watergeus 1 De Tjotter 1 OBS de Lepelaar 1 De Tjotter 2 Warande 1 OBS de Sluis 2
Driestromenland 1 Vuurtoren 1 Boeier 2 Tjalk Toppers Driesprong 2 CBS Ichthus 1
Boeier 1 Albatros 1 Tjalk Champions Vuurtoren 2 Boeier 3 Boeier 4
Tjalk Tijgers OBS de Sluis 1 Albatros 2 Albatros 3 Driestromenland 2 Albatros 4
Driesprong 1 De schakel 1 De triangel 1 Lispeltuut De Tjalk Masters De schakel 2
schoolhandbal groep 5-6 halve finale
poule G Poule H Poule I Poule J
nr. 3 poule C nr. 3 poule D nr. 3 poule E nr. 3 poule F
nr.4 poule D nr.4 poule E nr.4 poule F nr.4 poule A
nr.5 poule E nr.5 poule F nr.5 poule A nr.5 poule B
nr. 3 poule A nr. 3 poule B nr.4 poule B nr.4 poule C
nr.5 poule C nr.5 poule D
Poule K Poule L Poule M
nr. 1 poule A nr. 1 poule C nr. 1 poule E
nr. 2 poule B nr. 2 poule D nr. 2 poule F
nr. 1 poule B nr. 1 poule D nr. 1 poule F
nr. 2 poule C nr. 2 poule E nr. 2 poule A
schoolhandbal finale groep 5-6
nr. 1 poule A
nr. 2 poule D
nr. 1 poule L
nr. 2 poule F
nr. 1 poule M
nr. 2 poule B
schoolhandbal groep 7-8 schoolhandbal groep 7-8
poule Ronde poule herkansing finale
poule Q poule R poule S poule T
Lispelbal 1 Lispelknal 2 nr. 1 poule Q nr. 1 poule R nr.1 poule S
3Sprong 1 3Sprong 2 nr. 2 poule R nr. 2 poule Q nr.2 poule T
Horizon 1 OBS de Sluis 4 nr. 3 poule Q nr. 3 poule R nr.1 poule S
OBS de Sluis 3 CBS Ichthus 2 nr.4 poule R nr.4 poule Q nr.2 poule T
De Brink nr.5 poule Q
schoolhandbal groep 7-8
maandag 5 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule Q 16:00-16:10 De Brink Lispelbal 1 J/1 M/2
2 Poule Q 16:13-16:23 OBS de Sluis 3 3Sprong 1 J/1 M/2
3 Poule Q 16:26-16:36 Horizon 1 Lispelbal 1 J/1 M/2
4 Poule Q 16:39-16:49 3Sprong 1 De Brink J/1 M/2
5 Poule Q 16:52-17:02 Horizon 1 OBS de Sluis 3 J/1 M/2
6 Poule Q 17:05-17:15 Lispelbal 1 3Sprong 1 J/1 M/2
7 Poule Q 17:18-17:28 De Brink Horizon 1 J/1 M/2
8 Poule Q 17:31-17:41 Lispelbal 1 OBS de Sluis 3 J/1 M/2
9 Poule Q 17:44-17:54 3Sprong 1 Horizon 1 J/1 M/2
10 Poule Q 17:57-18:07 OBS de Sluis 3 De Brink J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
maandag 5 november 2018   hal 1 veld 1      
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule A 16:00-16:10 Driesprong 1 Watergeus 1 J/8 M/7
3 Poule A 16:11-16:21 Tjalk Tijgers Driestromenland 1 J/8 M/7
5 Poule A 16:22-16:32 Boeier 1 Watergeus 1 J/8 M/7
7 Poule A 16:33-16:43 Driestromenland 1 Driesprong 1 J/8 M/7
9 Poule A 16:44-16:54 Boeier 1 Tjalk Tijgers J/8 M/7
11 Poule A 16:55-17:05 Watergeus 1 Driestromenland 1 J/8 M/7
13 Poule A 17:06-17:16 Driesprong 1 Boeier 1 J/8 M/7
15 Poule A 17:17-17:27 Watergeus 1 Tjalk Tijgers J/8 M/7
17 Poule A 17:28-17:38 Driestromenland 1 Boeier 1 J/8 M/7
19 Poule A 17:39-17:49 Tjalk Tijgers Driesprong 1 J/8 M/7
21 Poule B 17:50-18:00 De Tjotter 1 Vuurtoren 1 J/8 M/7
23 Poule B 18:01-18:11 De Tjotter 1 OBS de Sluis 1 J/8 M/7
25 Poule B 18:12-18:22 OBS de Sluis 1 De schakel 1 J/8 M/7
27 Poule C 18:23-18:33 De triangel 1 Tjalk Champions J/8 M/7
29 Poule C 18:34-18:44 Boeier 2 Tjalk Champions J/8 M/7
maandag 5 november 2018   hal 1 veld 2      
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule B 16:00-16:10 De schakel 1 De Tjotter 1 J/9 M/10
4 Poule C 16:11-16:21 De triangel 1 OBS de Lepelaar 1 J/9 M/10
6 Poule B 16:22-16:32 OBS de Sluis 1 Vuurtoren 1 J/9 M/10
8 Poule C 16:33-16:43 Albatros 2 Boeier 2 J/9 M/10
10 Poule B 16:44-16:54 Albatros 1 De Tjotter 1 J/9 M/10
12 Poule C 16:55-17:05 Tjalk Champions OBS de Lepelaar 1 J/9 M/10
14 Poule B 17:06-17:16 Vuurtoren 1 De schakel 1 J/9 M/10
16 Poule C 17:17-17:27 Boeier 2 De triangel 1 J/9 M/10
18 Poule B 17:28-17:38 Albatros 1 OBS de Sluis 1 J/9 M/10
20 Poule C 17:39-17:49 Tjalk Champions Albatros 2 J/9 M/10
22 Poule B 17:50-18:00 De schakel 1 Albatros 1 J/9 M/10
24 Poule B 18:01-18:11 Vuurtoren 1 Albatros 1 J/9 M/10
26 Poule C 18:12-18:22 OBS de Lepelaar 1 Boeier 2 J/9 M/10
28 Poule C 18:23-18:33 OBS de Lepelaar 1 Albatros 2 J/9 M/10
30 Poule C 18:34-18:44 Albatros 2 De triangel 1 J/9 M/10
schoolhandbal groep 7-8
dinsdag 6 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule R 16:00-16:10 Lispelknal 2 3Sprong 2 J/1 M/2
2 Poule R 16:15-16:25 OBS de Sluis 4 CBS Ichthus 2 J/1 M/2
3 Poule R 16:30-16:40 OBS de Sluis 4 Lispelknal 2 J/1 M/2
4 Poule R 16:45-16:55 CBS Ichthus 2 3Sprong 2 J/1 M/2
5 Poule R 17:00-17:10 Lispelknal 2 CBS Ichthus 2 J/1 M/2
6 Poule R 17:15-17:25 3Sprong 2 OBS de Sluis 4 J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
dinsdag 6 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule D 16:00-16:10 Lispeltuut De Tjotter 2 J/8 M/7
3 Poule D 16:11-16:21 Albatros 3 Tjalk Toppers J/8 M/7
5 Poule D 16:22-16:32 Vuurtoren 2 De Tjotter 2 J/8 M/7
7 Poule D 16:33-16:43 Tjalk Toppers Lispeltuut J/8 M/7
9 Poule D 16:44-16:54 Vuurtoren 2 Albatros 3 J/8 M/7
11 Poule D 16:55-17:05 De Tjotter 2 Tjalk Toppers J/8 M/7
13 Poule D 17:06-17:16 Lispeltuut Vuurtoren 2 J/8 M/7
15 Poule D 17:17-17:27 De Tjotter 2 Albatros 3 J/8 M/7
17 Poule D 17:28-17:38 Tjalk Toppers Vuurtoren 2 J/8 M/7
19 Poule D 17:39-17:49 Albatros 3 Lispeltuut J/8 M/7
21 Poule E 17:50-18:00 Warande 1 Driesprong 2 J/8 M/7
23 Poule E 18:01-18:11 Warande 1 Driestromenland 2 J/8 M/7
25 Poule E 18:12-18:22 Driestromenland 2 De Tjalk Masters J/8 M/7
27 Poule F 18:23-18:33 De schakel 2 Boeier 4 J/8 M/7
29 Poule F 18:34-18:44 CBS Ichthus 1 Boeier 4 J/8 M/7
    hal 1 veld 2      
hal 1 veld 2 Tijd thuis uit kleedkamer
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule E 16:00-16:10 De Tjalk Masters Warande 1 J/9 M/10
4 Poule F 16:11-16:21 De schakel 2 OBS de Sluis 2 J/9 M/10
6 Poule E 16:22-16:32 Driestromenland 2 Driesprong 2 J/9 M/10
8 Poule F 16:33-16:43 Albatros 4 CBS Ichthus 1 J/9 M/10
10 Poule E 16:44-16:54 Boeier 3 Warande 1 J/9 M/10
12 Poule F 16:55-17:05 Boeier 4 OBS de Sluis 2 J/9 M/10
14 Poule E 17:06-17:16 Driesprong 2 De Tjalk Masters J/9 M/10
16 Poule F 17:17-17:27 CBS Ichthus 1 De schakel 2 J/9 M/10
18 Poule E 17:28-17:38 Boeier 3 Driestromenland 2 J/9 M/10
20 Poule F 17:39-17:49 Boeier 4 Albatros 4 J/9 M/10
22 Poule E 17:50-18:00 De Tjalk Masters Boeier 3 J/9 M/10
24 Poule E 18:01-18:11 Driesprong 2 Boeier 3 J/9 M/10
26 Poule F 18:12-18:22 OBS de Sluis 2 CBS Ichthus 1 J/9 M/10
28 Poule F 18:23-18:33 OBS de Sluis 2 Albatros 4 J/9 M/10
30 Poule F 18:34-18:44 Albatros 4 De schakel 2 J/9 M/10
schoolhandbal groep 5-6
woensdag 7 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule G 15:00-15:10 nr.5 poule C nr. 3 poule C J/8 M/7
3 Poule G 15:13-15:23 nr. 3 poule A nr.4 poule D J/8 M/7
5 Poule G 15:26-15:36 nr.5 poule E nr. 3 poule C J/8 M/7
7 Poule G 15:39-15:49 nr.4 poule D nr.5 poule C J/8 M/7
9 Poule G 15:52-16:02 nr.5 poule E nr. 3 poule A J/8 M/7
11 Poule G 16:05-16:15 nr. 3 poule C nr.4 poule D J/8 M/7
13 Poule G 16:18-16:28 nr.5 poule C nr.5 poule E J/8 M/7
15 Poule G 16:31-16:41 nr. 3 poule C nr. 3 poule A J/8 M/7
17 Poule G 16:44-16:54 nr.4 poule D nr.5 poule E J/8 M/7
19 Poule G 16:57-17:07 nr. 3 poule A nr.5 poule C J/8 M/7
21 poule K 17:10-17:20 nr. 1 poule A nr. 2 poule B J/8 M/7
23 poule K 17:23-17:33 nr. 1 poule B nr. 2 poule C J/8 M/7
25 poule K 17:36-17:46 nr. 1 poule B nr. 1 poule A J/8 M/7
27 poule K 17:49-17:59 nr. 2 poule C nr. 2 poule B J/8 M/7
29 poule K 18:02-18:12 nr. 1 poule A nr. 2 poule C J/8 M/7
31 poule K 18:15-18:25 nr. 2 poule B nr. 1 poule B J/8 M/7
woensdag 7 november 2018   hal 1 veld 2
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule H 15:00-15:10 nr.5 poule D nr. 3 poule D J/9 M/10
4 Poule H 15:13-15:23 nr. 3 poule B nr.4 poule E J/9 M/10
6 Poule H 15:26-15:36 nr.5 poule F nr. 3 poule D J/9 M/10
8 Poule H 15:39-15:49 nr.4 poule E nr.5 poule D J/9 M/10
10 Poule H 15:52-16:02 nr.5 poule F nr. 3 poule B J/9 M/10
12 Poule H 16:05-16:15 nr. 3 poule D nr.4 poule E J/9 M/10
14 Poule H 16:18-16:28 nr.5 poule D nr.5 poule F J/9 M/10
16 Poule H 16:31-16:41 nr. 3 poule D nr. 3 poule B J/9 M/10
18 Poule H 16:44-16:54 nr.4 poule E nr.5 poule F J/9 M/10
20 Poule H 16:57-17:07 nr. 3 poule B nr.5 poule D J/9 M/10
schoolhandbal groep 5-6
woensdag 7 november 2018   hal 2 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule I 15:00-15:10 nr. 3 poule E nr.4 poule F J/1 M/2
3 Poule I 15:13-15:23 nr.5 poule A nr.4 poule B J/1 M/2
5 Poule I 15:26-15:36 nr.5 poule A nr. 3 poule E J/1 M/2
7 Poule I 15:39-15:49 nr.4 poule B nr.4 poule F J/1 M/2
9 Poule I 15:52-16:02 nr. 3 poule E nr.4 poule B J/1 M/2
11 Poule I 16:05-16:15 nr.4 poule F nr.5 poule A J/1 M/2
13 poule M 16:18-16:28 nr. 1 poule E nr. 2 poule F J/1 M/2
15 poule M 16:31-16:41 nr. 1 poule F nr. 2 poule A J/1 M/2
17 poule M 16:44-16:54 nr. 1 poule F nr. 1 poule E J/1 M/2
19 poule M 16:57-17:07 nr. 2 poule A nr. 2 poule F J/1 M/2
21 poule M 17:10-17:20 nr. 1 poule E nr. 2 poule A J/1 M/2
23 poule M 17:23-17:33 nr. 2 poule F nr. 1 poule F J/1 M/2
woensdag 7 november 2018   hal 2 veld 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 poule J 15:00-15:10 nr. 3 poule F nr.4 poule A J/4 M/5
4 poule J 15:13-15:23 nr.5 poule B nr.4 poule C J/4 M/5
6 poule J 15:26-15:36 nr.5 poule B nr. 3 poule F J/4 M/5
8 poule J 15:39-15:49 nr.4 poule C nr.4 poule A J/4 M/5
10 poule J 15:52-16:02 nr. 3 poule F nr.4 poule C J/4 M/5
12 poule J 16:05-16:15 nr.4 poule A nr.5 poule B J/4 M/5
14 Poule L 16:18-16:28 nr. 1 poule C nr. 2 poule D J/4 M/5
16 Poule L 16:31-16:41 nr. 1 poule D nr. 2 poule E J/4 M/5
18 Poule L 16:44-16:54 nr. 1 poule D nr. 1 poule C J/4 M/5
20 Poule L 16:57-17:07 nr. 2 poule E nr. 2 poule D J/4 M/5
22 Poule L 17:10-17:20 nr. 1 poule C nr. 2 poule E J/4 M/5
24 Poule L 17:23-17:33 nr. 2 poule D nr. 1 poule D J/4 M/5
schoolhandbal groep 7-8
donderdag 8 november 2018   Hal 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule T 16:00-16:10 nr.5 poule Q nr. 1 poule R J/8 M/7
3 Poule T 16:13-16:23 nr.4 poule Q nr. 2 poule Q J/8 M/7
5 Poule T 16:26-16:36 nr. 3 poule R nr. 1 poule R J/8 M/7
7 Poule T 16:39-16:49 nr. 2 poule Q nr.5 poule Q J/8 M/7
9 poule S 16:52-17:02 nr.4 poule R nr. 2 poule R J/8 M/7
11 poule S 17:05-17:15 nr. 1 poule Q nr.4 poule R J/8 M/7
13 Poule T 17:18-17:28 nr. 1 poule R nr.4 poule Q J/8 M/7
15 Poule T 17:31-17:41 nr. 2 poule Q nr. 3 poule R J/8 M/7
donderdag 8 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 poule S 16:00-16:10 nr. 1 poule Q nr. 2 poule R J/1 M/2
4 poule S 16:13-16:23 nr. 3 poule Q nr.4 poule R J/1 M/2
6 poule S 16:26-16:36 nr. 3 poule Q nr. 1 poule Q J/1 M/2
8 Poule T 16:39-16:49 nr. 3 poule R nr.4 poule Q J/1 M/2
10 Poule T 16:52-17:02 nr. 1 poule R nr. 2 poule Q J/1 M/2
12 Poule T 17:05-17:15 nr.5 poule Q nr. 3 poule R J/1 M/2
14 poule S 17:18-17:28 nr. 2 poule R nr. 3 poule Q J/1 M/2
16 Poule T 17:31-17:41 nr.4 poule Q nr.5 poule Q J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
vrijdag 9 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 finale 16:00-16:10 nr. 1 poule G nr. 1 poule H hal 1 veld 1
3 finale 16:11-16:21 nr.1 poule K nr.1 poule L hal 1 veld 1
5 finale 16:22-16:32 nr.1 poule J nr. 1 poule H hal 1 veld 1
7 finale 16:33-16:43 nr.1 poule L nr. 1 poule H hal 1 veld 1
9 finale 16:44-16:54 nr.1 poule L nr.1 poule J hal 1 veld 1
10 finale 16:55-17:05 nr. 1 poule H nr. 1 poule I hal 1 veld 1
11 finale 17:06-17:16 nr. 1 poule G nr.1 poule L hal 1 veld 1
13 finale 17:17-17:27 nr. 1 poule I nr.1 poule L hal 1 veld 1
15 finale 17:39-17:49 nr. 1 poule H nr.1 poule K hal 1 veld 1
vrijdag 9 november 2018   hal 1 veld 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 finale 16:00-16:10 hal 1veld 2 nr. 1 poule I nr.1 poule J
4 finale 16:11-16:21 hal 1veld 2 nr. 1 poule I nr. 1 poule G
6 finale 16:22-16:32 hal 1veld 2 nr.1 poule K nr. 1 poule G
8 finale 16:33-16:43 hal 1veld 2 nr.1 poule K nr. 1 poule I
12 finale 17:06-17:16 hal 1veld 2 nr.1 poule J nr.1 poule K
14 finale 17:28-17:38 hal 1veld 2 nr. 1 poule G nr.1 poule J
schoolhandbal groep 7-8
vrijdag 9 november 2018   Hal 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 finale 18:00-18:10 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
2 finale 18:13-18:23 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
3 finale 18:52-19:02 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
4 finale 19:05-19:15 nr.2 poule T nr.1 poule S J/8 M/7
5 finale 19:18-19:28 nr.1 poule S nr.1 poule S J/8 M/7
6 finale 19:31-19:41 nr.2 poule T nr.2 poule T J/8 M/7