finale schoolhandbal 2017 Lelystad

voor de 39ste keer organiseren wij het schoolhandbal toernooi.

Dit is belangrijk omdat wij jonge jeugd laten kennismaken met de handbalsport.

Nu of later willen de jeugd zich aansluiten bij onze sport om in een gezond sportleven op te groeien.

Heel dankbaar zijn we met de medewerking van de leerlingen en docenten van de SGL sportklas, super  !!!!

Met hun  en de mensen van het Sportbedrijf, de sporthalbeheerders  en de werkgroep bewegingsonderwijs Lelystad  kunnen wij de toernooi houden.

Wij hopen dat we u bij de 40ste  keer van  5 tot 9 november 2018 U weer mogen ontmoeten.

Het zit er bijna op morgen is er voor groep 7 en 8 nog een wedstrijd om te weten wie de schoolhandbal kampioen van 2017 is.

Lees meer

schoolhandbal

 

schoolhandbal groep 5-6 (5-5)
poule A Poule B Poule C Poule D Poule E Poule F
Al Ihsaan 1 De triangel 1 Al Ihsaan 2 De triangel 2 OBS de Sluis 1 Albatros 1
De Schakel 1 Vuurtoren 1 De Tjotter 1 optimist 2 Tjalk Tijgers 3Sprong 2
CBS Ichthus 1 optimist 1 meander west 2 Warande 1 Albatros 2 OBS de Lepelaar 1
meander west 1 meander oost 1 Vuurtoren 2 meander oost 2 3Sprong 1 Tjalk Toppers
Driestromenland 1
poule G poule H poule I poule J halve finale A finale
nr. 1 poule A nr. 1 poule B nr. 1 poule C nr. 1 poule D nr.1 poule G Nr. 1 H.F poule A
nr. 2 poule B nr. 2 poule c nr. 2 poule D nr. 2 poule E nr.1 poule H Nr. 1 H.F poule B
nr. 1 poule E nr. 1 poule F nr. 2 poule F nr. 2 poule A nr.1 poule I
nr.1 poule J
poule L poule M poule N poule O halve finale B
nr. 3 poule A nr. 3 poule B nr. 3 poule C nr. 3 poule D nr.1 poule L
nr. 4 poule B nr. 4 poule C nr. 4 poule D nr. 4 poule E nr.1 poule M
nr. 3 poule E nr. 3 poule F nr. 4 poule A nr. 4 poule F nr.1 poule N
nr. 5 poule A nr.1 poule O
schoolhandbal groep 7-8 (7-7)
poule Q poule R poule S
Lispeltuut 1 3 Lispeltuut 2 2 Lispeltuut 3 3
Driesprong 3 1 Horizon 2 3 De Helmstok 1 1
Horizon 1 4 OBS de Sluis 2 4 Driesprong 4 2
CBS Ichthus 2 2 De Brink 1 Lispeltuut 4 4
poule T poule U finale  
Driesprong 3 Lispeltuut 1 nr.1 poule T
Lispeltuut 2 OBS de Sluis 2 nr.1 poule U
De Brink Horizon 2
Driesprong 4 Lispeltuut 4
De Helmstok 1 Lispeltuut 3
CBS Ichthus 2 Horizon 1
schoolhandbal groep 7-8 (7-7)
maandag 6 november 2017
  Hal 1   kleedkamer uitslagen
1 16:15-16:25 CBS Ichthus 2 Horizon 1 J/8 M/7 3 1
3 16:30-16:40 Driesprong 3 Lispeltuut 1 J/8 M/7 4 1
5 16:45-16:55 Driesprong 3 CBS Ichthus 2 J/8 M/7 6 0
7 17:00-17:10 Lispeltuut 1 Horizon 1 J/8 M/7 3 1
9 17:15-17:25 CBS Ichthus 2 Lispeltuut 1 J/8 M/7 2 3
11 17:30-17:40 Horizon 1 Driesprong 3 J/8 M/7 0 7
13 17:45-17:55 Lispeltuut 2 OBS de Sluis 2 J/8 M/7 6 1
15 18:00-18:10 Lispeltuut 3 Driesprong 4 J/8 M/7 1 1
17 18:15-18:25 Driesprong 4 De Helmstok 1 J/8 M/7 4 0
  Tijd Hal 2   kleedkamer uitslagen
2 16:15-16:25 De Brink OBS de Sluis 2 J/2 M/1 4 3
4 16:30-16:40 Lispeltuut 4 Driesprong 4 J/2 M/1 0 5
6 16:45-16:55 Horizon 2 Lispeltuut 2 J/2 M/1 2 3
8 17:00-17:10 De Helmstok 1 Lispeltuut 3 J/2 M/1 4 1
10 17:15-17:25 Horizon 2 De Brink J/2 M/1 0 6
12 17:30-17:40 De Helmstok 1 Lispeltuut 4 J/2 M/1 0 0
14 18:00-18:10 OBS de Sluis 2 Horizon 2 J/2 M/1 2 0
16 18:15-18:25 Lispeltuut 4 Lispeltuut 3 J/2 M/1 0 2
18 18:30-18:40 De Brink Lispeltuut 2 J/2 M/1 3 1
schoolhandbal groep 5-6 (5-5)
dinsdag 7 november 2017
hal 1 veld 1
1 16:00-16:10 Al Ihsaan 1 Driestromenland 1 J/8 M/7 scheidsrechter scheidsrechter wedstrijd leider Hal 1
5 16:15-16:25 De Schakel 1 meander west 1 J/8 M/7 Reausjen Arwin Van Haandel
9 16:30-16:40 CBS Ichthus 1 Driestromenland 1 J/8 M/7 Danilo Klein
13 16:45-16:55 meander west 1 Al Ihsaan 1 J/8 M/7
17 17:00-17:10 CBS Ichthus 1 De Schakel 1 J/8 M/7
21 17:15-17:25 Driestromenland 1 meander west 1 J/8 M/7
25 17:30-17:40 Al Ihsaan 1 CBS Ichthus 1 J/8 M/7
29 17:45-17:55 meander west 1 CBS Ichthus 1 J/8 M/7
33 18:00-18:10 Albatros 1 OBS de Lepelaar 1 J/8 M/7
37 18:15-18:25 Albatros 2 Tjalk Tijgers J/8 M/7
hal 1 veld 2 scheidsrechter scheidsrechter
2 16:00-16:10 meander oost 1 optimist 1 J/8 M/7
6 16:15-16:25 Vuurtoren 1 De triangel 1 J/8 M/7
10 16:30-16:40 Vuurtoren 1 meander oost 1 J/8 M/7
14 16:45-16:55 De triangel 1 optimist 1 J/8 M/7
18 17:00-17:10 meander oost 1 De triangel 1 J/8 M/7
22 17:15-17:25 optimist 1 Vuurtoren 1 J/8 M/7
26 17:30-17:40 De triangel 2 Warande 1 J/8 M/7
30 17:45-17:55 Tjalk Toppers OBS de Lepelaar 1 J/8 M/7
34 18:00-18:10 meander oost 2 De triangel 2 J/8 M/7
38 18:15-18:25 3Sprong 2 Tjalk Toppers J/8 M/7
hal 2 veld 3 scheidsrechter wedstrijd leider Hal 2
3 16:00-16:10 Vuurtoren 2 meander west 2 J/2 M/1 Chakir Mohout Yasin Turan
7 16:15-16:25 De Tjotter 1 Al Ihsaan 2 J/2 M/1 Kevin Scholten
11 16:30-16:40 De Tjotter 1 Vuurtoren 2 J/2 M/1
15 16:45-16:55 Al Ihsaan 2 meander west 2 J/2 M/1
19 17:00-17:10 Vuurtoren 2 Al Ihsaan 2 J/2 M/1
23 17:15-17:25 meander west 2 De Tjotter 1 J/2 M/1
27 17:30-17:40 Driestromenland 1 De Schakel 1 J/2 M/1
31 17:45-17:55 3Sprong 2 Albatros 1 J/2 M/1
35 18:00-18:10 Warande 1 optimist 2 J/2 M/1
39 18:30-18:40 Tjalk Toppers Albatros 1 J/2 M/1
hal 2 veld 4 scheidsrechter scheidsrechter
4 16:00-16:10 meander oost 2 Warande 1 J/2 M/1
8 16:15-16:25 3Sprong 1 Albatros 2 J/2 M/1
12 16:30-16:40 optimist 2 De triangel 2 J/2 M/1
16 16:45-16:55 Tjalk Tijgers OBS de Sluis 1 J/2 M/1
20 17:00-17:10 optimist 2 meander oost 2 J/2 M/1
24 17:15-17:25 Tjalk Tijgers 3Sprong 1 J/2 M/1
28 17:30-17:40 OBS de Sluis 1 Albatros 2 J/2 M/1
32 17:45-17:55 De Schakel 1 Al Ihsaan 1 J/2 M/1
36 18:00-18:10 3Sprong 1 OBS de Sluis 1 J/2 M/1
40 18:15-18:25 OBS de Lepelaar 1 3Sprong 2 J/2 M/1
schoolhandbal groep 5-6 (5-5)
woensdag 8 november 2017
Tijd hal 1 veld 1   kleedkamer scheidsrechter wedstrijd leider Hal 1
1 15:30-15:40 nr. 5 poule A nr. 3 poule E J/8 M/7
3 15:45-15:55 nr. 4 poule B nr. 3 poule A J/8 M/7
5 16:00-16:10 nr. 4 poule B nr. 5 poule A J/8 M/7
7 16:15-16:25 nr. 3 poule A nr. 3 poule E J/8 M/7
9 16:30-16:40 nr. 5 poule A nr. 3 poule A J/8 M/7
11 16:45-16:55 nr. 3 poule E nr. 4 poule B J/8 M/7
13 17:00-17:10 nr. 4 poule F nr. 4 poule E J/8 M/7
14 17:15-17:25 nr. 4 poule E nr. 3 poule D J/8 M/7
Tijd hal 1 veld 2   kleedkamer
2 15:30-15:40 nr. 3 poule F nr. 4 poule C J/8 M/7
4 15:45-15:55 nr. 4 poule A nr. 4 poule D J/8 M/7
6 16:00-16:10 nr. 3 poule B nr. 3 poule F J/8 M/7
8 16:15-16:25 nr. 3 poule C nr. 4 poule A J/8 M/7
10 16:30-16:40 nr. 4 poule C nr. 3 poule B J/8 M/7
12 16:45-16:55 nr. 4 poule D nr. 3 poule C J/8 M/7
15 17:30-17:40 nr. 3 poule D nr. 4 poule F J/8 M/7
Tijd hal 2 veld 3   kleedkamer scheidsrechter wedstrijd leider Hal 2
1 15:30-15:40 nr. 1 poule E nr. 2 poule B J/2 M/1
3 15:45-15:55 nr. 1 poule A nr. 1 poule E J/2 M/1
5 16:00-16:10 nr. 2 poule B nr. 1 poule A J/2 M/1
7 16:15-16:25 nr. 2 poule c nr. 1 poule B J/2 M/1
9 16:30-16:40 nr. 2 poule D nr. 1 poule C J/2 M/1
11 16:45-16:55 nr. 1 poule D nr. 2 poule A J/2 M/1
12 17:00-17:10 nr. 2 poule E nr. 1 poule D J/2 M/1
Tijd hal 2 veld 4   kleedkamer
2 15:30-15:40 nr. 1 poule F nr. 2 poule c J/2 M/1
4 15:45-15:55 nr. 2 poule F nr. 2 poule D J/2 M/1
6 16:00-16:10 nr. 1 poule B nr. 1 poule F J/2 M/1
8 16:15-16:25 nr. 1 poule C nr. 2 poule F J/2 M/1
10 16:30-16:40 nr. 2 poule A nr. 2 poule E J/2 M/1
schoolhandbal groep 7-8 (7-7)
Donderdag 9 november 2017
  Hal 1 kleedkamer scheidsrechter wedstrijd leider Hal 1
1 16:00-16:10 CBS Ichthus 2 De Helmstok 1 J/8 M/7
3 16:12-16:22 Driesprong 4 De Brink J/8 M/7
5 16:24-16:34 Lispeltuut 2 Driesprong 3 J/8 M/7
7 16:36-16:46 Driesprong 4 CBS Ichthus 2 J/8 M/7
9 16:48-16:58 De Brink De Helmstok 1 J/8 M/7
11 17:00-17:10 Lispeltuut 2 CBS Ichthus 2 J/8 M/7
13 17:12-17:22 Driesprong 3 De Helmstok 1 J/8 M/7
15 17:24-17:34 Lispeltuut 2 Driesprong 4 J/8 M/7
17 17:36-17:46 Driesprong 3 De Brink J/8 M/7
19 17:48-17:58 CBS Ichthus 2 De Brink J/8 M/7
21 18:00-18:10 De Helmstok 1 Driesprong 4 J/8 M/7
23 18:12-18:22 De Helmstok 1 Lispeltuut 2 J/8 M/7
25 18:24-18:34 CBS Ichthus 2 Driesprong 3 J/8 M/7
27 18:36-18:46 De Brink Lispeltuut 2 J/8 M/7
29 18:48-18:58 Driesprong 4 Driesprong 3 J/8 M/7
  Hal 2 kleedkamer scheidsrechter wedstrijd leider Hal 2
2 16:00-16:10 Horizon 1 Lispeltuut 3 J/2 M/1
4 16:12-16:22 Lispeltuut 4 Horizon 2 J/2 M/1
6 16:24-16:34 OBS de Sluis 2 Lispeltuut 1 J/2 M/1
8 16:36-16:46 Lispeltuut 4 Horizon 1 J/2 M/1
10 16:48-16:58 Horizon 2 Lispeltuut 3 J/2 M/1
12 17:00-17:10 OBS de Sluis 2 Horizon 1 J/2 M/1
14 17:12-17:22 Lispeltuut 1 Lispeltuut 3 J/2 M/1
16 17:24-17:34 OBS de Sluis 2 Lispeltuut 4 J/2 M/1
18 17:36-17:46 Lispeltuut 1 Horizon 2 J/2 M/1
20 17:48-17:58 Horizon 1 Horizon 2 J/2 M/1
22 18:00-18:10 Lispeltuut 3 Lispeltuut 4 J/2 M/1
24 18:12-18:22 Lispeltuut 3 OBS de Sluis 2 J/2 M/1
26 18:24-18:34 Horizon 1 Lispeltuut 1 J/2 M/1
28 18:36-18:46 Horizon 2 OBS de Sluis 2 J/2 M/1
30 18:48-18:58 Lispeltuut 4 Lispeltuut 1 J/2 M/1
schoolhandbal groep 5-6 (5-5)   finale
vrijdag 10 november 2017 finale scheidsrechter wedstrijd leider Hal 1
Tijd hal 1 veld 1 kleedkamer
1 16:00-16:10 nr.1 poule J nr.1 poule I J/8 M/7
3 16:13-16:23 nr.1 poule H nr.1 poule G J/8 M/7
5 16:26-16:36 nr.1 poule H nr.1 poule J J/8 M/7
7 16:39-16:49 nr.1 poule G nr.1 poule I J/8 M/7
9 16:52-17:02 nr.1 poule J nr.1 poule G J/8 M/7
11 17:05-17:15 nr.1 poule I nr.1 poule H J/8 M/7
Tijd hal 1 veld 2 kleedkamer
2 16:00-16:10 nr.1 poule O nr.1 poule N J/8 M/7
4 16:13-16:23 nr.1 poule M nr.1 poule L J/8 M/7
6 16:26-16:36 nr.1 poule M nr.1 poule O J/8 M/7
8 16:39-16:49 nr.1 poule L nr.1 poule N J/8 M/7
10 16:52-17:02 nr.1 poule O nr.1 poule L J/8 M/7
12 17:05-17:15 nr.1 poule N nr.1 poule M J/8 M/7
finale 17:20-17:30 Nr. 1 Poule A Nr. 1 poule B J/8 M/7
schoolhandbal groep 7-8 (7-7) finale
vrijdag 10 november 2017 finale
Tijd hal 1 kleedkamer
finale 17:35-17:45 Nr. 1 poule T Nr. 1 poule U J/8 M/7
17:50 prijs uitreiking

Sporten met Pieten op woensdag 29 november

Sporten met Pieten op woensdag 29 november
Op woensdagmiddag 29 november 2017 organiseert Sportbedrijf Lelystad een spectaculair Pietenfeest in De Koploper voor peuters en kinderen uit groep 1 tot en met 4. Van 15.00 tot 16.30 uur kan uw kind samen met onze Pieten meedoen aan leuke sport- en spelactiviteiten in de sporthal om alvast in de stemming te komen voor pakjesavond.

Springen, dansen, schminken…
We gaan onder andere springtouwen, hoelahoepen en rennen over de stormbaan. Deelname kost € 2,00. Voor dit bedrag mag uw kind aan alle activiteiten in de sporthal meedoen. De hal is open vanaf 14.45 uur. Van tevoren inschrijven is niet nodig

uitslagen zaal 28 29 oktober

7115 28-10-2017 11:30 Dames C-Jeugd Lelystad DC1 RKDES DC1# Rietlanden LELYSTAD 12 16
14598 28-10-2017 17:30 Heren C-Jeugd Lelystad HC1 ASC’91 GC1# Rietlanden LELYSTAD 10 15
145 28-10-2017 10:30 Dames C-Jeugd Lelystad DC2 KRAS/Volendam DC3 Rietlanden LELYSTAD 6 24
5323 28-10-2017 11:00 D-Jeugd Legmeervogels D1# Lelystad D1 Scheg de UITHOORN 23 4
4818 28-10-2017 14:00 D-Jeugd Vriendschap/TOB D1 Lelystad D2 Elzenhagen AMSTERDAM 25 9
1447 28-10-2017 09:45 D-Jeugd Lelystad D3 WeHaVe D1 Rietlanden LELYSTAD 5 15
1863 28-10-2017 12:30 E-Jeugd Lelystad E1 KDO E1 Rietlanden LELYSTAD 10 21
15068 28-10-2017 10:00 E-Jeugd Zeeburg E1 Lelystad E2 Diemen DIEMEN 4 12
5741 29-10-2017 11:10 Dames Senioren Vriendschap/TOB DS1 Lelystad DS1 Elzenhagen AMSTERDAM
4015 29-10-2017 12:10 Heren Senioren Lelystad HS1 HCLB HS1 Rietlanden LELYSTAD 21 21
5568 29-10-2017 11:00 Heren Senioren Lelystad HS2 HCLB HS2 Rietlanden LELYSTAD 21 31
15430 29-10-2017 10:00 Heren B-Jeugd Lelystad HB1 VOS HB1 Rietlanden LELYSTAD 23 18

stand veldcompetitie

Positie Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Strafpunten
1 Lelystad DS1 6 5 0 1 10 109 84 0
2 HCLB DS1 4 4 0 0 8 97 54 0
3 VOS DS2 5 3 1 1 7 65 53 0
4 Westsite DS2 6 3 0 3 6 82 87 0
5 Havas DS3 6 2 1 3 5 83 87 0
6 KDO DS2 5 1 0 4 2 55 68 0
7 HSV DS1 6 0 0 6 0 55 113 0
Positie Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten (totaal) Voor Tegen Strafpunten
1 Lelystad HS1 7 7 0 0 14 202 117 0
2 Havas HS2 6 4 1 1 9 141 129 0
3 Lotus HS2 7 4 0 3 8 153 130 0
4 Tonegido HS2 4 2 1 1 5 82 89 0
5 WeHaVe HS1 5 2 0 3 4 109 102 0
6 ASC HS1 6 2 0 4 4 93 133 0
7 Zaanstreek HS3 6 1 0 5 2 119 173 0
8 VOS HS1 7 1 0 6 2 129 155 0

week van de scheidsrechter

Handbalvrienden,

In deze tijd waarin de allerlei zaken rond scheidsrechters een “hot item” is (alleen al kijkend naar bv de leveringsplicht), sluit het NHV ook dit jaar weer graag aan bij de landelijke Week van de Scheidsrechter 2017.

Onze acties kennen 2 speerpunten:
Voor onze scheidsrechters organiseren wij de zgn Scheidsrechterscafés.
Daarnaast sporen wij verenigingen aan om in de Week van de Scheidsrechter te waarderen. Dit kan rond wedstrijden, maar natuurlijk ook op o.a. een clubavond.
Als je als vereniging een leuke actie hebt bedacht, deel deze dan op de Social Media met #scheidsbedankt #handbal
Voor de vereniging met de leukste acties hebben wij leuke prijzen beschikbaar!
Jeugdleden van de vereniging met de leukste actie mogen oplopen met onze Oranje-mannen bij de wedstrijd tegen Griekenland op 25 oktober in Rotterdam. De 2e prijs is bij de wedstrijd oplopen met Griekenland en de 3e prijs is het meedoen bij de wedstrijd van een groepjeugdleden als vlaggendragers en dweilactiviteiten.
Als extra hebben wij een aantal gesigneerde Oranje-shirts beschikbaar.

Voor de Scheidsrechterscafés focussen wij ons dit jaar op de Bondssscheidsrechters. Daarnaast willen wij mensen die bij de vereniging actief zijn mbt beleid Arbitrage ook van harte uitnodigen om aanwezig te zijn bij de Scheidsrechtercafés.
Ga naar onze website voor meer informatie over locaties Week van de Scheidsrechter:
https://www.handbal.nl/opleidingen/scheidsrechters/agenda/