finale schoolhandbal 2018

schoolhandbal groep 5-6
vrijdag 9 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 finale 16:00-16:10 Boeier 2 Albatros 4 J/8 M/7
2 finale 16:13-16:23 Driestromenland 1 Driesprong 1 J/8 M/7
3 finale 16:26-16:36 Driestromenland 1 Boeier 2 J/8 M/7
4 finale 16:39-16:49 Driesprong 1 Albatros 4 J/8 M/7
5 finale 16:52-17:02 Boeier 2 Driesprong 1 J/8 M/7
6 finale 17:05-17:15 Albatros 4 Driestromenland 1 J/8 M/7
schoolhandbal groep 7-8
vrijdag 9 november 2018   Hal 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 finale 18:00-18:10 Lispelknal 2 3Sprong 2 J/8 M/7
2 finale 18:13-18:23 OBS de Sluis 4 OBS de Sluis 3 J/8 M/7
3 finale 18:26-18:36 OBS de Sluis 4 Lispelknal 2 J/8 M/7
4 finale 18:39-18:49 OBS de Sluis 3 3Sprong 2 J/8 M/7
5 finale 18:52-19:02 Lispelknal 2 OBS de Sluis 3 J/8 M/7
6 finale 19:05-19:15 3Sprong 2 OBS de Sluis 4 J/8 M/7

programma groep 7 en 8 schoolhandbal 2018

schoolhandbal groep 7-8
donderdag 8 november 2018   Hal 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule T 16:00-16:10 Horizon 1 Lispelknal 2 J/8 M/7
3 Poule T 16:13-16:23 OBS de Sluis 3 Lispelbal 1 J/8 M/7
5 Poule T 16:26-16:36 OBS de Sluis 4 Lispelknal 2 J/8 M/7
7 Poule T 16:39-16:49 Lispelbal 1 Horizon 1 J/8 M/7
9 poule S 16:52-17:02 3Sprong 2 CBS Ichthus 2 J/8 M/7
11 poule S 17:05-17:15 3Sprong 1 3Sprong 2 J/8 M/7
13 Poule T 17:18-17:28 Lispelknal 2 OBS de Sluis 3 J/8 M/7
15 Poule T 17:31-17:41 Lispelbal 1 OBS de Sluis 4 J/8 M/7
donderdag 8 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 poule S 16:00-16:10 3Sprong 1 CBS Ichthus 2 J/1 M/2
4 poule S 16:13-16:23 De Brink 3Sprong 2 J/1 M/2
6 poule S 16:26-16:36 De Brink 3Sprong 1 J/1 M/2
8 Poule T 16:39-16:49 OBS de Sluis 4 OBS de Sluis 3 J/1 M/2
10 Poule T 16:52-17:02 Lispelknal 2 Lispelbal 1 J/1 M/2
12 Poule T 17:05-17:15 Horizon 1 OBS de Sluis 4 J/1 M/2
14 poule S 17:18-17:28 CBS Ichthus 2 De Brink J/1 M/2
16 Poule T 17:31-17:41 OBS de Sluis 3 Horizon 1 J/1 M/2

uitslagen, standen en finale groep 5-6

woensdag 7 november 2018 hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer uitslag
   1 Poule K 15:00-15:10 De triangel 1 Albatros 1 J/8 M/7 1 8
3 Poule K 15:12-15:22 Tjalk Toppers Watergeus 1 J/8 M/7 0 1
5 Poule K 15:24-15:34 Tjalk Toppers De triangel 1 J/8 M/7 0 0
7 Poule K 15:36-15:46 Watergeus 1 Albatros 1 J/8 M/7 0 3
9 Poule K 15:48-15:58 De triangel 1 Watergeus 1 J/8 M/7 1 3
11 Poule K 16:00-16:10 Albatros 1 Tjalk Toppers J/8 M/7 3 0
13 Poule L 16:12-16:22 De schakel 2 Driesprong 2 J/8 M/7 1 3
14 Poule L 16:24-16:34 Driesprong 2 Boeier 4 J/8 M/7 0 3
18 Poule L 16:48-16:58 De Tjotter 2 De schakel 2 J/8 M/7 3 0
16 Poule M 16:36-16:46 CBS Ichthus 1 Albatros 2 J/8 M/7 4 0
1 Poule G 16:50-17:00 Driesprong 1 De Tjotter 1 J/8 M/7 3 1
2 Poule G 17:02-17:12 Boeier 2 Lispeltuut J/8 M/7 2 0
3 Poule G 17:14-17:24 Boeier 2 Driesprong 1 J/8 M/7 1 1
4 Poule G 17:26-17:36 Lispeltuut De Tjotter 1 J/8 M/7 0 4
5 Poule G 17:38-17:48 Driesprong 1 Lispeltuut J/8 M/7 1 0
6 Poule G 17:50-18:00 De Tjotter 1 Boeier 2 J/8 M/7 1 2
woensdag 7 november 2018 hal 1 veld 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer uitslag
2 Poule L 15:00-15:10 De Tjotter 2 Driesprong 2 J/9 M/10 5 2
6 Poule L 15:24-15:34 Boeier 4 De schakel 2 J/9 M/10 6 0
10 Poule L 15:48-15:58 Boeier 4 De Tjotter 2 J/9 M/10 0 4
4 Poule M 15:12-15:22 CBS Ichthus 1 Tjalk Tijgers J/9 M/10 3 1
8 Poule M 15:36-15:46 OBS de Sluis 1 Albatros 2 J/9 M/10 4 0
12 Poule M 16:00-16:10 OBS de Sluis 1 CBS Ichthus 1 J/9 M/10 4 2
15 Poule M 16:24-16:34 Albatros 2 Tjalk Tijgers J/9 M/10 1 1
17 Poule M 16:36-16:46 Tjalk Tijgers OBS de Sluis 1 J/9 M/10 1 3
schoolhandbal groep 5-6
woensdag 7 november 2018 hal 2 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer uitslag
1 Poule o 15:00-15:10 Driestromenland 2 Boeier 1 J/1 M/2 0 1
3 Poule o 15:12-15:22 Vuurtoren 2 De schakel 1 J/1 M/2 2 5
5 Poule o 15:24-15:34 Tjalk Champions Boeier 1 J/1 M/2 0 2
7 Poule o 15:36-15:46 De schakel 1 Driestromenland 2 J/1 M/2 2 2
9 Poule o 15:48-15:58 Tjalk Champions Vuurtoren 2 J/1 M/2 0 1
11 Poule o 16:00-16:10 Boeier 1 De schakel 1 J/1 M/2 2 2
13 Poule o 16:12-16:22 Driestromenland 2 Tjalk Champions J/1 M/2 3 1
15 Poule o 16:24-16:34 Boeier 1 Vuurtoren 2 J/1 M/2 6 1
17 Poule o 16:36-16:46 De schakel 1 Tjalk Champions J/1 M/2 3 3
19 Poule o 16:48-16:58 Vuurtoren 2 Driestromenland 2 J/1 M/2 0 3
21 Poule P 17:00-17:10 Albatros 3 De Tjalk Masters J/1 M/2 6 0
           
woensdag 7 november 2018 hal 2 veld 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer uitslag
2 Poule P 15:00-15:10 OBS de Lepelaar 1 Albatros 3 J/1 M/2 3 3
6 Poule P 15:24-15:34 De Tjalk Masters OBS de Sluis 2 J/1 M/2 0 4
10 Poule P 15:48-15:58 De Tjalk Masters OBS de Lepelaar 1 J/1 M/2 0 4
14 Poule P 16:12-16:22 OBS de Sluis 2 Albatros 3 J/1 M/2 3 4
18 Poule P 16:36-16:46 OBS de Lepelaar 1 OBS de Sluis 2 J/1 M/2 1 2
4 Poule Q 15:12-15:22 Boeier 3 Albatros 4 J/1 M/2 0 4
8 Poule Q 15:36-15:46 Driestromenland 1 Vuurtoren 1 J/1 M/2 4 2
12 Poule Q 16:00-16:10 Driestromenland 1 Boeier 3 J/1 M/2 0 3
16 Poule Q 16:24-16:34 Vuurtoren 1 Albatros 4 J/1 M/2 2 2
20 Poule Q 16:48-16:58 Boeier 3 Vuurtoren 1 J/1 M/2 1 1
22 Poule Q 17:00-17:10 Albatros 4 Driestromenland 1 J/1 M/2 1 2
finale schoolhandbal groep 5-6
vrijdag 9 november 2018 hal 1 veld 1  
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 finale 16:00-16:10 Boeier 2 Albatros 4 J/8 M/7
2 finale 16:13-16:23 Driestromenland 1 Driesprong 1 J/8 M/7
3 finale 16:26-16:36 Driestromenland 1 Boeier 2 J/8 M/7
4 finale 16:39-16:49 Driesprong 1 Albatros 4 J/8 M/7
5 finale 16:52-17:02 Boeier 2 Driesprong 1 J/8 M/7
6 finale 17:05-17:15 Albatros 4 Driestromenland 1 J/8 M/7
poule G   Poule Q   Poule P   Poule O  
Boeier 2 1 Driestromenland 1 1 Albatros 3 1 Boeier 1 1
Driesprong 1 1 Albatros 4 2 OBS de Sluis 2 2 Driestromenland 2 2
De Tjotter 1 3 Boeier 3 3 OBS de Lepelaar 1 3 De schakel 1 3
Lispeltuut 4 Vuurtoren 1 4 De Tjalk Masters 4 Vuurtoren 2 4
            Tjalk Champions 5
               
    Poule M   Poule L   Poule K  
    CBS Ichthus 1 1 De Tjotter 2 1 Albatros 1 1
    OBS de Sluis 1 2 Boeier 4 2 Watergeus 1 2
    Tjalk Tijgers 3 Driesprong 2 3 Tjalk Toppers 3
    Albatros 2 3 De schakel 2 4 De triangel 1 4
schoolhandbal finale groep 5-6
Boeier 2
Albatros 4
Driestromenland 1
Driesprong 1

 

laatste wijzigingen schoolhandbal 2018

schoolhandbal groep 5-6 poule ronde
poule A Poule B Poule C Poule D Poule E Poule F
Watergeus 1 De Tjotter 1 OBS de Lepelaar 1 De Tjotter 2 Warande 1 OBS de Sluis 2
Driestromenland 1 Vuurtoren 1 Boeier 2 Tjalk Toppers Driesprong 2 CBS Ichthus 1
Boeier 1 Albatros 1 Tjalk Champions Vuurtoren 2 Boeier 3 Boeier 4
Tjalk Tijgers OBS de Sluis 1 Albatros 2 Albatros 3 Driestromenland 2 Albatros 4
Driesprong 1 De schakel 1 De triangel 1 Lispeltuut De Tjalk Masters De schakel 2
schoolhandbal groep 5-6 halve finale
poule G Poule Q Poule P Poule O
Driesprong 1 Boeier 3 OBS de Lepelaar 1 Boeier 1
De Tjotter 1 Albatros 4 Albatros 3 De schakel 1
Boeier 2 Driestromenland 1 De Tjalk Masters Tjalk Champions
Lispeltuut Vuurtoren 1 OBS de Sluis 2 Vuurtoren 2
Driestromenland 2
Poule M Poule L Poule K
CBS Ichthus 1 De Tjotter 2 De triangel 1
Tjalk Tijgers Driesprong 2 Albatros 1
OBS de Sluis 1 Boeier 4 Tjalk Toppers
Albatros 2 De schakel 2 Watergeus 1
schoolhandbal finale groep 5-6
nr. 1 poule G
nr. 2 poule Q
nr. 1 poule Q
nr. 2 poule G
schoolhandbal groep 7-8 schoolhandbal groep 7-8
poule Ronde poule herkansing finale
poule Q poule R poule S poule T
Lispelbal 1 Lispelknal 2 3Sprong 1 Lispelknal 2 nr.1 poule S
3Sprong 1 3Sprong 2 CBS Ichthus 2 Lispelbal 1 nr.2 poule T
Horizon 1 OBS de Sluis 4 De Brink OBS de Sluis 4 nr.2 poule S
OBS de Sluis 3 CBS Ichthus 2 3Sprong 2 OBS de Sluis 3 nr.1 poule T
De Brink Horizon 1
schoolhandbal groep 7-8
maandag 5 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule Q 16:00-16:10 De Brink Lispelbal 1 J/1 M/2
2 Poule Q 16:13-16:23 OBS de Sluis 3 3Sprong 1 J/1 M/2
3 Poule Q 16:26-16:36 Horizon 1 Lispelbal 1 J/1 M/2
4 Poule Q 16:39-16:49 3Sprong 1 De Brink J/1 M/2
5 Poule Q 16:52-17:02 Horizon 1 OBS de Sluis 3 J/1 M/2
6 Poule Q 17:05-17:15 Lispelbal 1 3Sprong 1 J/1 M/2
7 Poule Q 17:18-17:28 De Brink Horizon 1 J/1 M/2
8 Poule Q 17:31-17:41 Lispelbal 1 OBS de Sluis 3 J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
maandag 5 november 2018   hal 1 veld 1      
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule A 16:00-16:10 Driesprong 1 Watergeus 1 J/8 M/7
3 Poule A 16:11-16:21 Tjalk Tijgers Driestromenland 1 J/8 M/7
5 Poule A 16:22-16:32 Boeier 1 Watergeus 1 J/8 M/7
7 Poule A 16:33-16:43 Driestromenland 1 Driesprong 1 J/8 M/7
9 Poule A 16:44-16:54 Boeier 1 Tjalk Tijgers J/8 M/7
11 Poule A 16:55-17:05 Watergeus 1 Driestromenland 1 J/8 M/7
13 Poule A 17:06-17:16 Driesprong 1 Boeier 1 J/8 M/7
15 Poule A 17:17-17:27 Watergeus 1 Tjalk Tijgers J/8 M/7
17 Poule A 17:28-17:38 Driestromenland 1 Boeier 1 J/8 M/7
19 Poule A 17:39-17:49 Tjalk Tijgers Driesprong 1 J/8 M/7
21 Poule B 17:50-18:00 De Tjotter 1 Vuurtoren 1 J/8 M/7
23 Poule B 18:01-18:11 De Tjotter 1 OBS de Sluis 1 J/8 M/7
25 Poule B 18:12-18:22 OBS de Sluis 1 De schakel 1 J/8 M/7
27 Poule C 18:23-18:33 De triangel 1 Tjalk Champions J/8 M/7
29 Poule C 18:34-18:44 Boeier 2 Tjalk Champions J/8 M/7
maandag 5 november 2018   hal 1 veld 2      
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule B 16:00-16:10 De schakel 1 De Tjotter 1 J/9 M/10
4 Poule C 16:11-16:21 De triangel 1 OBS de Lepelaar 1 J/9 M/10
6 Poule B 16:22-16:32 OBS de Sluis 1 Vuurtoren 1 J/9 M/10
8 Poule C 16:33-16:43 Albatros 2 Boeier 2 J/9 M/10
10 Poule B 16:44-16:54 Albatros 1 De Tjotter 1 J/9 M/10
12 Poule C 16:55-17:05 Tjalk Champions OBS de Lepelaar 1 J/9 M/10
14 Poule B 17:06-17:16 Vuurtoren 1 De schakel 1 J/9 M/10
16 Poule C 17:17-17:27 Boeier 2 De triangel 1 J/9 M/10
18 Poule B 17:28-17:38 Albatros 1 OBS de Sluis 1 J/9 M/10
20 Poule C 17:39-17:49 Tjalk Champions Albatros 2 J/9 M/10
22 Poule B 17:50-18:00 De schakel 1 Albatros 1 J/9 M/10
24 Poule B 18:01-18:11 Vuurtoren 1 Albatros 1 J/9 M/10
26 Poule C 18:12-18:22 OBS de Lepelaar 1 Boeier 2 J/9 M/10
28 Poule C 18:23-18:33 OBS de Lepelaar 1 Albatros 2 J/9 M/10
30 Poule C 18:34-18:44 Albatros 2 De triangel 1 J/9 M/10
schoolhandbal groep 7-8
dinsdag 6 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule R 16:00-16:10 Lispelknal 2 3Sprong 2 J/1 M/2
2 Poule R 16:15-16:25 OBS de Sluis 4 CBS Ichthus 2 J/1 M/2
3 Poule R 16:30-16:40 OBS de Sluis 4 Lispelknal 2 J/1 M/2
4 Poule R 16:45-16:55 CBS Ichthus 2 3Sprong 2 J/1 M/2
5 Poule R 17:00-17:10 Lispelknal 2 CBS Ichthus 2 J/1 M/2
6 Poule R 17:15-17:25 3Sprong 2 OBS de Sluis 4 J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
dinsdag 6 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule D 16:00-16:10 Lispeltuut De Tjotter 2 J/8 M/7
3 Poule D 16:11-16:21 Albatros 3 Tjalk Toppers J/8 M/7
5 Poule D 16:22-16:32 Vuurtoren 2 De Tjotter 2 J/8 M/7
7 Poule D 16:33-16:43 Tjalk Toppers Lispeltuut J/8 M/7
9 Poule D 16:44-16:54 Vuurtoren 2 Albatros 3 J/8 M/7
11 Poule D 16:55-17:05 De Tjotter 2 Tjalk Toppers J/8 M/7
13 Poule D 17:06-17:16 Lispeltuut Vuurtoren 2 J/8 M/7
15 Poule D 17:17-17:27 De Tjotter 2 Albatros 3 J/8 M/7
17 Poule D 17:28-17:38 Tjalk Toppers Vuurtoren 2 J/8 M/7
19 Poule D 17:39-17:49 Albatros 3 Lispeltuut J/8 M/7
21 Poule E 17:50-18:00 Warande 1 Driesprong 2 J/8 M/7
23 Poule E 18:01-18:11 Warande 1 Driestromenland 2 J/8 M/7
25 Poule E 18:12-18:22 Driestromenland 2 De Tjalk Masters J/8 M/7
27 Poule F 18:23-18:33 De schakel 2 Boeier 4 J/8 M/7
2 Poule E 16:00-16:10 De Tjalk Masters Warande 1 J/9 M/10
4 Poule F 16:11-16:21 De schakel 2 OBS de Sluis 2 J/9 M/10
6 Poule E 16:22-16:32 Driestromenland 2 Driesprong 2 J/9 M/10
8 Poule F 16:33-16:43 Albatros 4 CBS Ichthus 1 J/9 M/10
10 Poule E 16:44-16:54 Boeier 3 Warande 1 J/9 M/10
12 Poule F 16:55-17:05 Boeier 4 OBS de Sluis 2 J/9 M/10
14 Poule E 17:06-17:16 Driesprong 2 De Tjalk Masters J/9 M/10
16 Poule F 17:17-17:27 CBS Ichthus 1 De schakel 2 J/9 M/10
18 Poule E 17:28-17:38 Boeier 3 Driestromenland 2 J/9 M/10
20 Poule F 17:39-17:49 Boeier 4 Albatros 4 J/9 M/10
22 Poule E 17:50-18:00 De Tjalk Masters Boeier 3 J/9 M/10
24 Poule E 18:01-18:11 Driesprong 2 Boeier 3 J/9 M/10
26 Poule F 18:12-18:22 OBS de Sluis 2 CBS Ichthus 1 J/9 M/10
28 Poule F 18:23-18:33 OBS de Sluis 2 Albatros 4 J/9 M/10
30 Poule F 18:34-18:44 Albatros 4 De schakel 2 J/9 M/10
schoolhandbal groep 5-6
woensdag 7 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule K 15:00-15:10 De triangel 1 Albatros 1 J/8 M/7
3 Poule K 15:12-15:22 Tjalk Toppers Watergeus 1 J/8 M/7
5 Poule K 15:24-15:34 Tjalk Toppers De triangel 1 J/8 M/7
7 Poule K 15:36-15:46 Watergeus 1 Albatros 1 J/8 M/7
9 Poule K 15:48-15:58 De triangel 1 Watergeus 1 J/8 M/7
11 Poule K 16:00-16:10 Albatros 1 Tjalk Toppers J/8 M/7
13 Poule L 16:12-16:22 De schakel 2 Driesprong 2 J/8 M/7
14 Poule L 16:24-16:34 Driesprong 2 Boeier 4 J/8 M/7
18 Poule L 16:48-16:58 De Tjotter 2 De schakel 2 J/8 M/7
16 Poule M 16:36-16:46 CBS Ichthus 1 Albatros 2 J/8 M/7
1 Poule G 16:50-17:00 Driesprong 1 De Tjotter 1 J/8 M/7
2 Poule G 17:02-17:12 Boeier 2 Lispeltuut J/8 M/7
3 Poule G 17:14-17:24 Boeier 2 Driesprong 1 J/8 M/7
4 Poule G 17:26-17:36 Lispeltuut De Tjotter 1 J/8 M/7
5 Poule G 17:38-17:48 Driesprong 1 Lispeltuut J/8 M/7
6 Poule G 17:50-18:00 De Tjotter 1 Boeier 2 J/8 M/7
woensdag 7 november 2018   hal 1 veld 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule L 15:00-15:10 De Tjotter 2 Driesprong 2 J/9 M/10
6 Poule L 15:24-15:34 Boeier 4 De schakel 2 J/9 M/10
10 Poule L 15:48-15:58 Boeier 4 De Tjotter 2 J/9 M/10
4 Poule M 15:12-15:22 CBS Ichthus 1 Tjalk Tijgers J/9 M/10
8 Poule M 15:36-15:46 OBS de Sluis 1 Albatros 2 J/9 M/10
12 Poule M 16:00-16:10 OBS de Sluis 1 CBS Ichthus 1 J/9 M/10
15 Poule M 16:24-16:34 Albatros 2 Tjalk Tijgers J/9 M/10
17 Poule M 16:36-16:46 Tjalk Tijgers OBS de Sluis 1 J/9 M/10
schoolhandbal groep 5-6
woensdag 7 november 2018   hal 2 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule o 15:00-15:10 Driestromenland 2 Boeier 1 J/1 M/2
3 Poule o 15:12-15:22 Vuurtoren 2 De schakel 1 J/1 M/2
5 Poule o 15:24-15:34 Tjalk Champions Boeier 1 J/1 M/2
7 Poule o 15:36-15:46 De schakel 1 Driestromenland 2 J/1 M/2
9 Poule o 15:48-15:58 Tjalk Champions Vuurtoren 2 J/1 M/2
11 Poule o 16:00-16:10 Boeier 1 De schakel 1 J/1 M/2
13 Poule o 16:12-16:22 Driestromenland 2 Tjalk Champions J/1 M/2
15 Poule o 16:24-16:34 Boeier 1 Vuurtoren 2 J/1 M/2
17 Poule o 16:36-16:46 De schakel 1 Tjalk Champions J/1 M/2
19 Poule o 16:48-16:58 Vuurtoren 2 Driestromenland 2 J/1 M/2
21 Poule P 17:00-17:10 Albatros 3 De Tjalk Masters J/1 M/2
23 Poule R 17:12-17:22 Driesprong 1 De Tjotter 1 J/1 M/2
25 Poule R 17:24-17:34 Boeier 2 Driesprong 1 J/1 M/2
27 Poule R 17:36-17:46 Driesprong 1 Lispeltuut J/1 M/2
           
woensdag 7 november 2018   hal 2 veld 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule P 15:00-15:10 OBS de Lepelaar 1 Albatros 3 J/1 M/2
6 Poule P 15:24-15:34 De Tjalk Masters OBS de Sluis 2 J/1 M/2
10 Poule P 15:48-15:58 De Tjalk Masters OBS de Lepelaar 1 J/1 M/2
14 Poule P 16:12-16:22 OBS de Sluis 2 Albatros 3 J/1 M/2
18 Poule P 16:36-16:46 OBS de Lepelaar 1 OBS de Sluis 2 J/1 M/2
4 Poule Q 15:12-15:22 Boeier 3 Albatros 4 J/1 M/2
8 Poule Q 15:36-15:46 Driestromenland 1 Vuurtoren 1 J/1 M/2
12 Poule Q 16:00-16:10 Driestromenland 1 Boeier 3 J/1 M/2
16 Poule Q 16:24-16:34 Vuurtoren 1 Albatros 4 J/1 M/2
20 Poule Q 16:48-16:58 Boeier 3 Vuurtoren 1 J/1 M/2
22 Poule Q 17:00-17:10 Albatros 4 Driestromenland 1 J/1 M/2
24 Poule R 17:12-17:22 Boeier 2 Lispeltuut J/1 M/2
26 Poule R 17:24-17:34 Lispeltuut De Tjotter 1 J/1 M/2
28 Poule R 17:36-17:46 De Tjotter 1 Boeier 2 J/1 M/2
schoolhandbal groep 7-8
donderdag 8 november 2018   Hal 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule T 16:00-16:10 Horizon 1 nr. 1 poule R J/8 M/7
3 Poule T 16:13-16:23 De Brink Lispelbal 1 J/8 M/7
5 Poule T 16:26-16:36 nr. 3 poule R nr. 1 poule R J/8 M/7
7 Poule T 16:39-16:49 Lispelbal 1 Horizon 1 J/8 M/7
9 poule S 16:52-17:02 nr.4 poule R Lispelknal 2 J/8 M/7
11 poule S 17:05-17:15 3Sprong 1 nr.4 poule R J/8 M/7
13 Poule T 17:18-17:28 Lispelknal 2 De Brink J/8 M/7
15 Poule T 17:31-17:41 Lispelbal 1 nr. 3 poule R J/8 M/7
donderdag 8 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 poule S 16:00-16:10 3Sprong 1 Lispelknal 2 J/1 M/2
4 poule S 16:13-16:23 De Brink nr.4 poule R J/1 M/2
6 poule S 16:26-16:36 De Brink 3Sprong 1 J/1 M/2
8 Poule T 16:39-16:49 nr. 3 poule R De Brink J/1 M/2
10 Poule T 16:52-17:02 Lispelknal 2 Lispelbal 1 J/1 M/2
12 Poule T 17:05-17:15 Horizon 1 nr. 3 poule R J/1 M/2
14 poule S 17:18-17:28 nr. 2 poule R De Brink J/1 M/2
16 Poule T 17:31-17:41 De Brink Horizon 1 J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
vrijdag 9 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 finale 16:00-16:10 nr. 1 poule G nr. 2 poule Q J/8 M/7
2 finale 16:13-16:23 nr. 1 poule Q nr. 2 poule G J/8 M/7
3 finale 16:26-16:36 nr. 1 poule Q nr. 1 poule G J/8 M/7
4 finale 16:39-16:49 nr. 2 poule G nr. 2 poule Q J/8 M/7
5 finale 16:52-17:02 nr. 1 poule G nr. 2 poule G J/8 M/7
6 finale 17:05-17:15 nr. 2 poule Q nr. 1 poule Q J/8 M/7
schoolhandbal groep 7-8
vrijdag 9 november 2018   Hal 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 finale 18:00-18:10 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
2 finale 18:13-18:23 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
3 finale 18:52-19:02 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
4 finale 19:05-19:15 nr.2 poule T nr.1 poule S J/8 M/7
5 finale 19:18-19:28 nr.1 poule S nr.1 poule S J/8 M/7
6 finale 19:31-19:41 nr.2 poule T nr.2 poule T J/8 M/7

uitslagen en standen maandag 5 november

schoolhandbal groep 7-8
maandag 5 november 2018 Hal 2     stand
Nr poule thuis uit uitslag Lispelbal 1 2
1 Poule Q De Brink Lispelbal 1 1 1 3Sprong 1 1
2 Poule Q OBS de Sluis 3 3Sprong 1 0 6 Horizon 1 5
3 Poule Q Horizon 1 Lispelbal 1 1 2 OBS de Sluis 3 4
4 Poule Q 3Sprong 1 De Brink 3 1 De Brink 3
5 Poule Q Horizon 1 OBS de Sluis 3 2 4
6 Poule Q Lispelbal 1 3Sprong 1 0 3
7 Poule Q De Brink Horizon 1 1 0
8 Poule Q Lispelbal 1 OBS de Sluis 3 2 0
9 Poule Q 3Sprong 1 Horizon 1 6 0
10 Poule Q OBS de Sluis 3 De Brink 1 1
schoolhandbal groep 5-6 Poule A stand
maandag 5 november 2018 hal 1 veld 1   Watergeus 1 5
Nr poule thuis uit uitslag Driestromenland 1 2
1 Poule A Driesprong 1 Watergeus 1 2 0 Boeier 1 3
3 Poule A Tjalk Tijgers Driestromenland 1 0 1 Tjalk Tijgers 4
5 Poule A Boeier 1 Watergeus 1 2 0 Driesprong 1 1
7 Poule A Driestromenland 1 Driesprong 1 1 2
9 Poule A Boeier 1 Tjalk Tijgers 4 0
11 Poule A Watergeus 1 Driestromenland 1 1 3
13 Poule A Driesprong 1 Boeier 1 1 0
15 Poule A Watergeus 1 Tjalk Tijgers 1 1
17 Poule A Driestromenland 1 Boeier 1 0 0
19 Poule A Tjalk Tijgers Driesprong 1 0 1 Poule B stand
21 Poule B De Tjotter 1 Vuurtoren 1 4 3 De Tjotter 1 1
23 Poule B De Tjotter 1 OBS de Sluis 1 2 2 Vuurtoren 1 2
25 Poule B OBS de Sluis 1 De schakel 1 2 2 Albatros 1 5
27 Poule C De triangel 1 Tjalk Champions 0 1 OBS de Sluis 1 4
29 Poule C Boeier 2 Tjalk Champions 1 0 De schakel 1 3
maandag 5 november 2018 hal 1 veld 2  
Nr poule thuis uit uitslag
2 Poule B De schakel 1 De Tjotter 1 0 0
4 Poule C De triangel 1 OBS de Lepelaar 1 0 5 Poule C stand
6 Poule B OBS de Sluis 1 Vuurtoren 1 0 2 OBS de Lepelaar 1 2
8 Poule C Albatros 2 Boeier 2 0 1 Boeier 2 1
10 Poule B Albatros 1 De Tjotter 1 1 3 Tjalk Champions 3
12 Poule C Tjalk Champions OBS de Lepelaar 1 0 0 Albatros 2 5
14 Poule B Vuurtoren 1 De schakel 1 0 0 De triangel 1 4
16 Poule C Boeier 2 De triangel 1 3 0
18 Poule B Albatros 1 OBS de Sluis 1 1 3
20 Poule C Tjalk Champions Albatros 2 0 0
22 Poule B De schakel 1 Albatros 1 2 1
24 Poule B Vuurtoren 1 Albatros 1 4 1
26 Poule C OBS de Lepelaar 1 Boeier 2 0 2
28 Poule C OBS de Lepelaar 1 Albatros 2 2 0
30 Poule C Albatros 2 De triangel 1 0 2

laatste wijzigingen 40 ste. schoolhandbal toernooi

schoolhandbal groep 5-6 poule ronde
poule A Poule B Poule C Poule D Poule E Poule F
Watergeus 1 De Tjotter 1 OBS de Lepelaar 1 De Tjotter 2 Warande 1 OBS de Sluis 2
Driestromenland 1 Vuurtoren 1 Boeier 2 Tjalk Toppers Driesprong 2 CBS Ichthus 1
Boeier 1 Albatros 1 Tjalk Champions Vuurtoren 2 Boeier 3 Boeier 4
Tjalk Tijgers OBS de Sluis 1 Albatros 2 Albatros 3 Driestromenland 2 Albatros 4
Driesprong 1 De schakel 1 De triangel 1 Lispeltuut De Tjalk Masters De schakel 2
schoolhandbal groep 5-6 halve finale
poule G Poule H Poule I Poule J
nr. 3 poule C nr. 3 poule D nr. 3 poule E nr. 3 poule F
nr.4 poule D nr.4 poule E nr.4 poule F nr.4 poule A
nr.5 poule E nr.5 poule F nr.5 poule A nr.5 poule B
nr. 3 poule A nr. 3 poule B nr.4 poule B nr.4 poule C
nr.5 poule C nr.5 poule D
Poule K Poule L Poule M
nr. 1 poule A nr. 1 poule C nr. 1 poule E
nr. 2 poule B nr. 2 poule D nr. 2 poule F
nr. 1 poule B nr. 1 poule D nr. 1 poule F
nr. 2 poule C nr. 2 poule E nr. 2 poule A
schoolhandbal finale groep 5-6
nr. 1 poule A
nr. 2 poule D
nr. 1 poule L
nr. 2 poule F
nr. 1 poule M
nr. 2 poule B
schoolhandbal groep 7-8 schoolhandbal groep 7-8
poule Ronde poule herkansing finale
poule Q poule R poule S poule T
Lispelbal 1 Lispelknal 2 nr. 1 poule Q nr. 1 poule R nr.1 poule S
3Sprong 1 3Sprong 2 nr. 2 poule R nr. 2 poule Q nr.2 poule T
Horizon 1 OBS de Sluis 4 nr. 3 poule Q nr. 3 poule R nr.1 poule S
OBS de Sluis 3 CBS Ichthus 2 nr.4 poule R nr.4 poule Q nr.2 poule T
De Brink nr.5 poule Q
schoolhandbal groep 7-8
maandag 5 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule Q 16:00-16:10 De Brink Lispelbal 1 J/1 M/2
2 Poule Q 16:13-16:23 OBS de Sluis 3 3Sprong 1 J/1 M/2
3 Poule Q 16:26-16:36 Horizon 1 Lispelbal 1 J/1 M/2
4 Poule Q 16:39-16:49 3Sprong 1 De Brink J/1 M/2
5 Poule Q 16:52-17:02 Horizon 1 OBS de Sluis 3 J/1 M/2
6 Poule Q 17:05-17:15 Lispelbal 1 3Sprong 1 J/1 M/2
7 Poule Q 17:18-17:28 De Brink Horizon 1 J/1 M/2
8 Poule Q 17:31-17:41 Lispelbal 1 OBS de Sluis 3 J/1 M/2
9 Poule Q 17:44-17:54 3Sprong 1 Horizon 1 J/1 M/2
10 Poule Q 17:57-18:07 OBS de Sluis 3 De Brink J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
maandag 5 november 2018   hal 1 veld 1      
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule A 16:00-16:10 Driesprong 1 Watergeus 1 J/8 M/7
3 Poule A 16:11-16:21 Tjalk Tijgers Driestromenland 1 J/8 M/7
5 Poule A 16:22-16:32 Boeier 1 Watergeus 1 J/8 M/7
7 Poule A 16:33-16:43 Driestromenland 1 Driesprong 1 J/8 M/7
9 Poule A 16:44-16:54 Boeier 1 Tjalk Tijgers J/8 M/7
11 Poule A 16:55-17:05 Watergeus 1 Driestromenland 1 J/8 M/7
13 Poule A 17:06-17:16 Driesprong 1 Boeier 1 J/8 M/7
15 Poule A 17:17-17:27 Watergeus 1 Tjalk Tijgers J/8 M/7
17 Poule A 17:28-17:38 Driestromenland 1 Boeier 1 J/8 M/7
19 Poule A 17:39-17:49 Tjalk Tijgers Driesprong 1 J/8 M/7
21 Poule B 17:50-18:00 De Tjotter 1 Vuurtoren 1 J/8 M/7
23 Poule B 18:01-18:11 De Tjotter 1 OBS de Sluis 1 J/8 M/7
25 Poule B 18:12-18:22 OBS de Sluis 1 De schakel 1 J/8 M/7
27 Poule C 18:23-18:33 De triangel 1 Tjalk Champions J/8 M/7
29 Poule C 18:34-18:44 Boeier 2 Tjalk Champions J/8 M/7
maandag 5 november 2018   hal 1 veld 2      
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule B 16:00-16:10 De schakel 1 De Tjotter 1 J/9 M/10
4 Poule C 16:11-16:21 De triangel 1 OBS de Lepelaar 1 J/9 M/10
6 Poule B 16:22-16:32 OBS de Sluis 1 Vuurtoren 1 J/9 M/10
8 Poule C 16:33-16:43 Albatros 2 Boeier 2 J/9 M/10
10 Poule B 16:44-16:54 Albatros 1 De Tjotter 1 J/9 M/10
12 Poule C 16:55-17:05 Tjalk Champions OBS de Lepelaar 1 J/9 M/10
14 Poule B 17:06-17:16 Vuurtoren 1 De schakel 1 J/9 M/10
16 Poule C 17:17-17:27 Boeier 2 De triangel 1 J/9 M/10
18 Poule B 17:28-17:38 Albatros 1 OBS de Sluis 1 J/9 M/10
20 Poule C 17:39-17:49 Tjalk Champions Albatros 2 J/9 M/10
22 Poule B 17:50-18:00 De schakel 1 Albatros 1 J/9 M/10
24 Poule B 18:01-18:11 Vuurtoren 1 Albatros 1 J/9 M/10
26 Poule C 18:12-18:22 OBS de Lepelaar 1 Boeier 2 J/9 M/10
28 Poule C 18:23-18:33 OBS de Lepelaar 1 Albatros 2 J/9 M/10
30 Poule C 18:34-18:44 Albatros 2 De triangel 1 J/9 M/10
schoolhandbal groep 7-8
dinsdag 6 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule R 16:00-16:10 Lispelknal 2 3Sprong 2 J/1 M/2
2 Poule R 16:15-16:25 OBS de Sluis 4 CBS Ichthus 2 J/1 M/2
3 Poule R 16:30-16:40 OBS de Sluis 4 Lispelknal 2 J/1 M/2
4 Poule R 16:45-16:55 CBS Ichthus 2 3Sprong 2 J/1 M/2
5 Poule R 17:00-17:10 Lispelknal 2 CBS Ichthus 2 J/1 M/2
6 Poule R 17:15-17:25 3Sprong 2 OBS de Sluis 4 J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
dinsdag 6 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule D 16:00-16:10 Lispeltuut De Tjotter 2 J/8 M/7
3 Poule D 16:11-16:21 Albatros 3 Tjalk Toppers J/8 M/7
5 Poule D 16:22-16:32 Vuurtoren 2 De Tjotter 2 J/8 M/7
7 Poule D 16:33-16:43 Tjalk Toppers Lispeltuut J/8 M/7
9 Poule D 16:44-16:54 Vuurtoren 2 Albatros 3 J/8 M/7
11 Poule D 16:55-17:05 De Tjotter 2 Tjalk Toppers J/8 M/7
13 Poule D 17:06-17:16 Lispeltuut Vuurtoren 2 J/8 M/7
15 Poule D 17:17-17:27 De Tjotter 2 Albatros 3 J/8 M/7
17 Poule D 17:28-17:38 Tjalk Toppers Vuurtoren 2 J/8 M/7
19 Poule D 17:39-17:49 Albatros 3 Lispeltuut J/8 M/7
21 Poule E 17:50-18:00 Warande 1 Driesprong 2 J/8 M/7
23 Poule E 18:01-18:11 Warande 1 Driestromenland 2 J/8 M/7
25 Poule E 18:12-18:22 Driestromenland 2 De Tjalk Masters J/8 M/7
27 Poule F 18:23-18:33 De schakel 2 Boeier 4 J/8 M/7
29 Poule F 18:34-18:44 CBS Ichthus 1 Boeier 4 J/8 M/7
    hal 1 veld 2      
hal 1 veld 2 Tijd thuis uit kleedkamer
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule E 16:00-16:10 De Tjalk Masters Warande 1 J/9 M/10
4 Poule F 16:11-16:21 De schakel 2 OBS de Sluis 2 J/9 M/10
6 Poule E 16:22-16:32 Driestromenland 2 Driesprong 2 J/9 M/10
8 Poule F 16:33-16:43 Albatros 4 CBS Ichthus 1 J/9 M/10
10 Poule E 16:44-16:54 Boeier 3 Warande 1 J/9 M/10
12 Poule F 16:55-17:05 Boeier 4 OBS de Sluis 2 J/9 M/10
14 Poule E 17:06-17:16 Driesprong 2 De Tjalk Masters J/9 M/10
16 Poule F 17:17-17:27 CBS Ichthus 1 De schakel 2 J/9 M/10
18 Poule E 17:28-17:38 Boeier 3 Driestromenland 2 J/9 M/10
20 Poule F 17:39-17:49 Boeier 4 Albatros 4 J/9 M/10
22 Poule E 17:50-18:00 De Tjalk Masters Boeier 3 J/9 M/10
24 Poule E 18:01-18:11 Driesprong 2 Boeier 3 J/9 M/10
26 Poule F 18:12-18:22 OBS de Sluis 2 CBS Ichthus 1 J/9 M/10
28 Poule F 18:23-18:33 OBS de Sluis 2 Albatros 4 J/9 M/10
30 Poule F 18:34-18:44 Albatros 4 De schakel 2 J/9 M/10
schoolhandbal groep 5-6
woensdag 7 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule G 15:00-15:10 nr.5 poule C nr. 3 poule C J/8 M/7
3 Poule G 15:13-15:23 nr. 3 poule A nr.4 poule D J/8 M/7
5 Poule G 15:26-15:36 nr.5 poule E nr. 3 poule C J/8 M/7
7 Poule G 15:39-15:49 nr.4 poule D nr.5 poule C J/8 M/7
9 Poule G 15:52-16:02 nr.5 poule E nr. 3 poule A J/8 M/7
11 Poule G 16:05-16:15 nr. 3 poule C nr.4 poule D J/8 M/7
13 Poule G 16:18-16:28 nr.5 poule C nr.5 poule E J/8 M/7
15 Poule G 16:31-16:41 nr. 3 poule C nr. 3 poule A J/8 M/7
17 Poule G 16:44-16:54 nr.4 poule D nr.5 poule E J/8 M/7
19 Poule G 16:57-17:07 nr. 3 poule A nr.5 poule C J/8 M/7
21 poule K 17:10-17:20 nr. 1 poule A nr. 2 poule B J/8 M/7
23 poule K 17:23-17:33 nr. 1 poule B nr. 2 poule C J/8 M/7
25 poule K 17:36-17:46 nr. 1 poule B nr. 1 poule A J/8 M/7
27 poule K 17:49-17:59 nr. 2 poule C nr. 2 poule B J/8 M/7
29 poule K 18:02-18:12 nr. 1 poule A nr. 2 poule C J/8 M/7
31 poule K 18:15-18:25 nr. 2 poule B nr. 1 poule B J/8 M/7
woensdag 7 november 2018   hal 1 veld 2
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule H 15:00-15:10 nr.5 poule D nr. 3 poule D J/9 M/10
4 Poule H 15:13-15:23 nr. 3 poule B nr.4 poule E J/9 M/10
6 Poule H 15:26-15:36 nr.5 poule F nr. 3 poule D J/9 M/10
8 Poule H 15:39-15:49 nr.4 poule E nr.5 poule D J/9 M/10
10 Poule H 15:52-16:02 nr.5 poule F nr. 3 poule B J/9 M/10
12 Poule H 16:05-16:15 nr. 3 poule D nr.4 poule E J/9 M/10
14 Poule H 16:18-16:28 nr.5 poule D nr.5 poule F J/9 M/10
16 Poule H 16:31-16:41 nr. 3 poule D nr. 3 poule B J/9 M/10
18 Poule H 16:44-16:54 nr.4 poule E nr.5 poule F J/9 M/10
20 Poule H 16:57-17:07 nr. 3 poule B nr.5 poule D J/9 M/10
schoolhandbal groep 5-6
woensdag 7 november 2018   hal 2 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule I 15:00-15:10 nr. 3 poule E nr.4 poule F J/1 M/2
3 Poule I 15:13-15:23 nr.5 poule A nr.4 poule B J/1 M/2
5 Poule I 15:26-15:36 nr.5 poule A nr. 3 poule E J/1 M/2
7 Poule I 15:39-15:49 nr.4 poule B nr.4 poule F J/1 M/2
9 Poule I 15:52-16:02 nr. 3 poule E nr.4 poule B J/1 M/2
11 Poule I 16:05-16:15 nr.4 poule F nr.5 poule A J/1 M/2
13 poule M 16:18-16:28 nr. 1 poule E nr. 2 poule F J/1 M/2
15 poule M 16:31-16:41 nr. 1 poule F nr. 2 poule A J/1 M/2
17 poule M 16:44-16:54 nr. 1 poule F nr. 1 poule E J/1 M/2
19 poule M 16:57-17:07 nr. 2 poule A nr. 2 poule F J/1 M/2
21 poule M 17:10-17:20 nr. 1 poule E nr. 2 poule A J/1 M/2
23 poule M 17:23-17:33 nr. 2 poule F nr. 1 poule F J/1 M/2
woensdag 7 november 2018   hal 2 veld 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 poule J 15:00-15:10 nr. 3 poule F nr.4 poule A J/4 M/5
4 poule J 15:13-15:23 nr.5 poule B nr.4 poule C J/4 M/5
6 poule J 15:26-15:36 nr.5 poule B nr. 3 poule F J/4 M/5
8 poule J 15:39-15:49 nr.4 poule C nr.4 poule A J/4 M/5
10 poule J 15:52-16:02 nr. 3 poule F nr.4 poule C J/4 M/5
12 poule J 16:05-16:15 nr.4 poule A nr.5 poule B J/4 M/5
14 Poule L 16:18-16:28 nr. 1 poule C nr. 2 poule D J/4 M/5
16 Poule L 16:31-16:41 nr. 1 poule D nr. 2 poule E J/4 M/5
18 Poule L 16:44-16:54 nr. 1 poule D nr. 1 poule C J/4 M/5
20 Poule L 16:57-17:07 nr. 2 poule E nr. 2 poule D J/4 M/5
22 Poule L 17:10-17:20 nr. 1 poule C nr. 2 poule E J/4 M/5
24 Poule L 17:23-17:33 nr. 2 poule D nr. 1 poule D J/4 M/5
schoolhandbal groep 7-8
donderdag 8 november 2018   Hal 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule T 16:00-16:10 nr.5 poule Q nr. 1 poule R J/8 M/7
3 Poule T 16:13-16:23 nr.4 poule Q nr. 2 poule Q J/8 M/7
5 Poule T 16:26-16:36 nr. 3 poule R nr. 1 poule R J/8 M/7
7 Poule T 16:39-16:49 nr. 2 poule Q nr.5 poule Q J/8 M/7
9 poule S 16:52-17:02 nr.4 poule R nr. 2 poule R J/8 M/7
11 poule S 17:05-17:15 nr. 1 poule Q nr.4 poule R J/8 M/7
13 Poule T 17:18-17:28 nr. 1 poule R nr.4 poule Q J/8 M/7
15 Poule T 17:31-17:41 nr. 2 poule Q nr. 3 poule R J/8 M/7
donderdag 8 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 poule S 16:00-16:10 nr. 1 poule Q nr. 2 poule R J/1 M/2
4 poule S 16:13-16:23 nr. 3 poule Q nr.4 poule R J/1 M/2
6 poule S 16:26-16:36 nr. 3 poule Q nr. 1 poule Q J/1 M/2
8 Poule T 16:39-16:49 nr. 3 poule R nr.4 poule Q J/1 M/2
10 Poule T 16:52-17:02 nr. 1 poule R nr. 2 poule Q J/1 M/2
12 Poule T 17:05-17:15 nr.5 poule Q nr. 3 poule R J/1 M/2
14 poule S 17:18-17:28 nr. 2 poule R nr. 3 poule Q J/1 M/2
16 Poule T 17:31-17:41 nr.4 poule Q nr.5 poule Q J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
vrijdag 9 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 finale 16:00-16:10 nr. 1 poule G nr. 1 poule H hal 1 veld 1
3 finale 16:11-16:21 nr.1 poule K nr.1 poule L hal 1 veld 1
5 finale 16:22-16:32 nr.1 poule J nr. 1 poule H hal 1 veld 1
7 finale 16:33-16:43 nr.1 poule L nr. 1 poule H hal 1 veld 1
9 finale 16:44-16:54 nr.1 poule L nr.1 poule J hal 1 veld 1
10 finale 16:55-17:05 nr. 1 poule H nr. 1 poule I hal 1 veld 1
11 finale 17:06-17:16 nr. 1 poule G nr.1 poule L hal 1 veld 1
13 finale 17:17-17:27 nr. 1 poule I nr.1 poule L hal 1 veld 1
15 finale 17:39-17:49 nr. 1 poule H nr.1 poule K hal 1 veld 1
vrijdag 9 november 2018   hal 1 veld 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 finale 16:00-16:10 hal 1veld 2 nr. 1 poule I nr.1 poule J
4 finale 16:11-16:21 hal 1veld 2 nr. 1 poule I nr. 1 poule G
6 finale 16:22-16:32 hal 1veld 2 nr.1 poule K nr. 1 poule G
8 finale 16:33-16:43 hal 1veld 2 nr.1 poule K nr. 1 poule I
12 finale 17:06-17:16 hal 1veld 2 nr.1 poule J nr.1 poule K
14 finale 17:28-17:38 hal 1veld 2 nr. 1 poule G nr.1 poule J
schoolhandbal groep 7-8
vrijdag 9 november 2018   Hal 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 finale 18:00-18:10 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
2 finale 18:13-18:23 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
3 finale 18:52-19:02 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
4 finale 19:05-19:15 nr.2 poule T nr.1 poule S J/8 M/7
5 finale 19:18-19:28 nr.1 poule S nr.1 poule S J/8 M/7
6 finale 19:31-19:41 nr.2 poule T nr.2 poule T J/8 M/7

Klaar voor een internationaal toernooi? Vraag gratis de toernooibrochure aan van Euro-Sportring

Klaar voor een internationaal toernooi? Vraag gratis de toernooibrochure aan van Euro-Sportring

Beste handballiefhebber,

Volle sporthallen, juichende spelers, enthousiaste supporters en spannende wedstrijden tegen buitenlandse teams. Daar droomt toch iedere speler van? Laat deze dromen uitkomen tijdens een internationaal handbaltoernooi van onze partner Euro-Sporting. Is jouw team klaar voor zo’n sportief avontuur?

Internationale toernooien in diverse landen!
Ieder toernooi is een sportief avontuur vol beleving. Tijdens een handbaltoernooi draait het om de prestaties in de sporthal. Maar de toernooien van Euro-Sportring zijn meer dan dat. Bij een Euro-Sportring toernooi ga je samen op stap om met elkaar een spannend, sportief avontuur te beleven. Naast de spannende competitie biedt ieder toernooi leuke ceremonies en activiteiten in moderne sporthallen.

Voor ieder budget, voor elk niveau
Handbal is voor iedereen, dus elke club is welkom bij de Euro-Sportring toernooien. Bovendien bieden vrijwel alle toernooien een meerdaags verblijfsarrangement inclusief maaltijden voor minder dan €100 per persoon.

Sinds 1960 specialist
Euro-Sportring organiseert al sinds 1960 internationale toernooien. Ieder jaar weer voor duizenden teams. Zij kennen dus de spelregels en hebben een unieke ervaring opgebouwd. Daarom is jouw team bij hun in goede handen en ben je zeker van een strak georganiseerd toernooi. Vraag direct de gratis brochure 2019 aan!

Met sportieve groet,

Contact Euro-Sportring:
Jonne Graauw
Telefoon: 035-5489842
j.graauw@euro-sportring.org

40ste schoolhandbal toernooi Lelystad

schoolhandbal groep 5-6 poule ronde
poule A Poule B Poule C Poule D Poule E Poule F
Watergeus 1 De Tjotter 1 OBS de Lepelaar 1 De Tjotter 2 Warande 1 OBS de Sluis 2
Driestromenland 1 Vuurtoren 1 Boeier 2 Tjalk Toppers Driesprong 2 CBS Ichthus 1
Boeier 1 Albatros 1 Tjalk Champions Vuurtoren 2 Boeier 3 Boeier 4
Tjalk Tijgers OBS de Sluis 1 Albatros 2 Albatros 3 Driestromenland 2 Albatros 4
Driesprong 1 De schakel 1 De triangel 1 Lispeltuut De Tjalk Masters De schakel 2
schoolhandbal groep 5-6 herkansing ronde
poule G Poule H Poule I Poule J Poule K Poule L
nr. 1 poule A nr. 1 poule B nr. 1 poule C nr. 1 poule D nr. 1 poule E nr. 1 poule F
nr. 2 poule B nr. 2 poule C nr. 2 poule D nr. 2 poule E nr. 2 poule F nr. 2 poule A
nr. 3 poule C nr. 3 poule D nr. 3 poule E nr. 3 poule F nr. 3 poule A nr. 3 poule B
nr.4 poule D nr.4 poule E nr.4 poule F nr.4 poule A nr.4 poule B nr.4 poule C
nr.5 poule E nr.5 poule F nr.5 poule A nr.5 poule B nr.5 poule C nr.5 poule D
schoolhandbal finale groep 5-6
nr. 1 poule G
nr. 1 poule H
nr. 1 poule I
nr.1 poule J
nr.1 poule K
nr.1 poule L
schoolhandbal groep 7-8 schoolhandbal groep 7-8
poule Ronde poule herkansing finale
poule Q poule R poule S poule T
Lispelbal 1 Lispelknal 2 nr. 1 poule Q nr. 1 poule R nr.1 poule S
3Sprong 1 3Sprong 2 nr. 2 poule R nr. 2 poule Q nr.2 poule T
Horizon 1 OBS de Sluis 4 nr. 3 poule Q nr. 3 poule R nr.1 poule S
OBS de Sluis 3 CBS Ichthus 2 nr.4 poule R nr.4 poule Q nr.2 poule T
De Brink nr.5 poule Q
schoolhandbal groep 7-8
maandag 5 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 16:00-16:10 De Brink Lispelbal 1 J/1 M/2
2 16:13-16:23 OBS de Sluis 3 3Sprong 1 J/1 M/2
3 16:26-16:36 Horizon 1 Lispelbal 1 J/1 M/2
4 16:39-16:49 3Sprong 1 De Brink J/1 M/2
5 16:52-17:02 Horizon 1 OBS de Sluis 3 J/1 M/2
6 17:05-17:15 Lispelbal 1 3Sprong 1 J/1 M/2
7 17:18-17:28 De Brink Horizon 1 J/1 M/2
8 17:31-17:41 Lispelbal 1 OBS de Sluis 3 J/1 M/2
9 17:44-17:54 3Sprong 1 Horizon 1 J/1 M/2
10 17:57-18:07 OBS de Sluis 3 De Brink J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
maandag 5 november 2018   hal 1 veld 1      
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule A 16:00-16:10 Driesprong 1 Watergeus 1 J/8 M/7
3 Poule A 16:11-16:21 Tjalk Tijgers Driestromenland 1 J/8 M/7
5 Poule A 16:22-16:32 Boeier 1 Watergeus 1 J/8 M/7
7 Poule A 16:33-16:43 Driestromenland 1 Driesprong 1 J/8 M/7
9 Poule A 16:44-16:54 Boeier 1 Tjalk Tijgers J/8 M/7
11 Poule A 16:55-17:05 Watergeus 1 Driestromenland 1 J/8 M/7
13 Poule A 17:06-17:16 Driesprong 1 Boeier 1 J/8 M/7
15 Poule A 17:17-17:27 Watergeus 1 Tjalk Tijgers J/8 M/7
17 Poule A 17:28-17:38 Driestromenland 1 Boeier 1 J/8 M/7
19 Poule A 17:39-17:49 Tjalk Tijgers Driesprong 1 J/8 M/7
21 Poule B 17:50-18:00 De Tjotter 1 Vuurtoren 1 J/8 M/7
23 Poule B 18:01-18:11 De Tjotter 1 OBS de Sluis 1 J/8 M/7
25 Poule B 18:12-18:22 OBS de Sluis 1 De schakel 1 J/8 M/7
27 Poule C 18:23-18:33 De triangel 1 Tjalk Champions J/8 M/7
29 Poule C 18:34-18:44 Boeier 2 Tjalk Champions J/8 M/7
maandag 5 november 2018   hal 1 veld 2      
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule B 16:00-16:10 De schakel 1 De Tjotter 1 J/9 M/10
4 Poule C 16:11-16:21 De triangel 1 OBS de Lepelaar 1 J/9 M/10
6 Poule B 16:22-16:32 OBS de Sluis 1 Vuurtoren 1 J/9 M/10
8 Poule C 16:33-16:43 Albatros 2 Boeier 2 J/9 M/10
10 Poule B 16:44-16:54 Albatros 1 De Tjotter 1 J/9 M/10
12 Poule C 16:55-17:05 Tjalk Champions OBS de Lepelaar 1 J/9 M/10
14 Poule B 17:06-17:16 Vuurtoren 1 De schakel 1 J/9 M/10
16 Poule C 17:17-17:27 Boeier 2 De triangel 1 J/9 M/10
18 Poule B 17:28-17:38 Albatros 1 OBS de Sluis 1 J/9 M/10
20 Poule C 17:39-17:49 Tjalk Champions Albatros 2 J/9 M/10
22 Poule B 17:50-18:00 De schakel 1 Albatros 1 J/9 M/10
24 Poule B 18:01-18:11 Vuurtoren 1 Albatros 1 J/9 M/10
26 Poule C 18:12-18:22 OBS de Lepelaar 1 Boeier 2 J/9 M/10
28 Poule C 18:23-18:33 OBS de Lepelaar 1 Albatros 2 J/9 M/10
30 Poule C 18:34-18:44 Albatros 2 De triangel 1 J/9 M/10
schoolhandbal groep 7-8
dinsdag 6 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 16:00-16:10 Lispelknal 2 3Sprong 2 J/1 M/2
2 16:15-16:25 OBS de Sluis 4 CBS Ichthus 2 J/1 M/2
3 16:30-16:40 OBS de Sluis 4 Lispelknal 2 J/1 M/2
4 16:45-16:55 CBS Ichthus 2 3Sprong 2 J/1 M/2
5 17:00-17:10 Lispelknal 2 CBS Ichthus 2 J/1 M/2
6 17:15-17:25 3Sprong 2 OBS de Sluis 4 J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
dinsdag 6 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule D 16:00-16:10 Lispeltuut De Tjotter 2 J/8 M/7
3 Poule D 16:11-16:21 Albatros 3 Tjalk Toppers J/8 M/7
5 Poule D 16:22-16:32 Vuurtoren 2 De Tjotter 2 J/8 M/7
7 Poule D 16:33-16:43 Tjalk Toppers Lispeltuut J/8 M/7
9 Poule D 16:44-16:54 Vuurtoren 2 Albatros 3 J/8 M/7
11 Poule D 16:55-17:05 De Tjotter 2 Tjalk Toppers J/8 M/7
13 Poule D 17:06-17:16 Lispeltuut Vuurtoren 2 J/8 M/7
15 Poule D 17:17-17:27 De Tjotter 2 Albatros 3 J/8 M/7
17 Poule D 17:28-17:38 Tjalk Toppers Vuurtoren 2 J/8 M/7
19 Poule D 17:39-17:49 Albatros 3 Lispeltuut J/8 M/7
21 Poule E 17:50-18:00 Warande 1 Driesprong 2 J/8 M/7
23 Poule E 18:01-18:11 Warande 1 Driestromenland 2 J/8 M/7
25 Poule E 18:12-18:22 Driestromenland 2 De Tjalk Masters J/8 M/7
27 Poule F 18:23-18:33 De schakel 2 Boeier 4 J/8 M/7
29 Poule F 18:34-18:44 CBS Ichthus 1 Boeier 4 J/8 M/7
    hal 1 veld 2      
hal 1 veld 2 Tijd thuis uit kleedkamer
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule E 16:00-16:10 De Tjalk Masters Warande 1 J/9 M/10
4 Poule F 16:11-16:21 De schakel 2 OBS de Sluis 2 J/9 M/10
6 Poule E 16:22-16:32 Driestromenland 2 Driesprong 2 J/9 M/10
8 Poule F 16:33-16:43 Albatros 4 CBS Ichthus 1 J/9 M/10
10 Poule E 16:44-16:54 Boeier 3 Warande 1 J/9 M/10
12 Poule F 16:55-17:05 Boeier 4 OBS de Sluis 2 J/9 M/10
14 Poule E 17:06-17:16 Driesprong 2 De Tjalk Masters J/9 M/10
16 Poule F 17:17-17:27 CBS Ichthus 1 De schakel 2 J/9 M/10
18 Poule E 17:28-17:38 Boeier 3 Driestromenland 2 J/9 M/10
20 Poule F 17:39-17:49 Boeier 4 Albatros 4 J/9 M/10
22 Poule E 17:50-18:00 De Tjalk Masters Boeier 3 J/9 M/10
24 Poule E 18:01-18:11 Driesprong 2 Boeier 3 J/9 M/10
26 Poule F 18:12-18:22 OBS de Sluis 2 CBS Ichthus 1 J/9 M/10
28 Poule F 18:23-18:33 OBS de Sluis 2 Albatros 4 J/9 M/10
30 Poule F 18:34-18:44 Albatros 4 De schakel 2 J/9 M/10
schoolhandbal groep 5-6
woensdag 7 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule G 15:00-15:10 nr.5 poule E nr. 1 poule A J/8 M/7
3 Poule G 15:13-15:23 nr.4 poule D nr. 2 poule B J/8 M/7
5 Poule G 15:26-15:36 nr. 3 poule C nr. 1 poule A J/8 M/7
7 Poule G 15:39-15:49 nr. 2 poule B nr.5 poule E J/8 M/7
9 Poule G 15:52-16:02 nr. 3 poule C nr.4 poule D J/8 M/7
11 Poule G 16:05-16:15 nr. 1 poule A nr. 2 poule B J/8 M/7
13 Poule G 16:18-16:28 nr.5 poule E nr. 3 poule C J/8 M/7
15 Poule G 16:31-16:41 nr. 1 poule A nr.4 poule D J/8 M/7
17 Poule G 16:44-16:54 nr. 2 poule B nr. 3 poule C J/8 M/7
19 Poule G 16:57-17:07 nr.4 poule D nr.5 poule E J/8 M/7
21 Poule H 17:10-17:20 nr. 1 poule B nr. 2 poule C J/8 M/7
23 Poule H 17:23-17:33 nr. 1 poule B nr.4 poule E J/8 M/7
25 Poule H 17:36-17:46 nr.4 poule E nr.5 poule F J/8 M/7
27 Poule I 17:49-17:59 nr.5 poule A nr. 3 poule E J/8 M/7
29 Poule I 18:02-18:12 nr. 2 poule D nr. 3 poule E J/8 M/7
woensdag 7 november 2018   hal 1 veld 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 Poule H 15:00-15:10 nr.5 poule F nr. 1 poule B J/9 M/10
4 Poule I 15:13-15:23 nr.5 poule A nr. 1 poule C J/9 M/10
6 Poule H 15:26-15:36 nr.4 poule E nr. 2 poule C J/9 M/10
8 Poule I 15:39-15:49 nr.4 poule F nr. 2 poule D J/9 M/10
10 Poule H 15:52-16:02 nr. 3 poule D nr. 1 poule B J/9 M/10
12 Poule I 16:05-16:15 nr. 3 poule E nr. 1 poule C J/9 M/10
14 Poule H 16:18-16:28 nr. 2 poule C nr.5 poule F J/9 M/10
16 Poule I 16:31-16:41 nr. 2 poule D nr.5 poule A J/9 M/10
18 Poule H 16:44-16:54 nr. 3 poule D nr.4 poule E J/9 M/10
20 Poule I 16:57-17:07 nr. 3 poule E nr.4 poule F J/9 M/10
22 Poule H 17:10-17:20 nr.5 poule F nr. 3 poule D J/9 M/10
24 Poule H 17:23-17:33 nr. 2 poule C nr. 3 poule D J/9 M/10
26 Poule I 17:36-17:46 nr. 1 poule C nr. 2 poule D J/9 M/10
28 Poule I 17:49-17:59 nr. 1 poule C nr.4 poule F J/9 M/10
30 Poule I 18:02-18:12 nr.4 poule F nr.5 poule A J/9 M/10
schoolhandbal groep 5-6
woensdag 7 november 2018   hal 2 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule J 15:00-15:10 nr.5 poule B nr. 1 poule D J/8 M/7
3 Poule J 15:13-15:23 nr.4 poule A nr. 2 poule E J/8 M/7
5 Poule J 15:26-15:36 nr. 3 poule F nr. 1 poule D J/8 M/7
7 Poule J 15:39-15:49 nr. 2 poule E nr.5 poule B J/8 M/7
9 Poule J 15:52-16:02 nr. 3 poule F nr.4 poule A J/8 M/7
11 Poule J 16:05-16:15 nr. 1 poule D nr. 2 poule E J/8 M/7
13 Poule J 16:18-16:28 nr.5 poule B nr. 3 poule F J/8 M/7
15 Poule J 16:31-16:41 nr. 1 poule D nr.4 poule A J/8 M/7
17 Poule J 16:44-16:54 nr. 2 poule E nr. 3 poule F J/8 M/7
19 Poule J 16:57-17:07 nr.4 poule A nr.5 poule B J/8 M/7
21 poule K 17:10-17:20 nr. 1 poule E nr. 2 poule F J/8 M/7
23 poule K 17:23-17:33 nr. 1 poule E nr.4 poule B J/8 M/7
25 poule K 17:36-17:46 nr.4 poule B nr.5 poule C J/8 M/7
27 Poule L 17:49-17:59 nr.5 poule D nr. 3 poule B J/8 M/7
29 Poule L 18:02-18:12 nr. 2 poule A nr. 3 poule B J/8 M/7
woensdag 7 november 2018   hal 2 veld 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 poule K 15:00-15:10 nr.5 poule C nr. 1 poule E J/9 M/10
4 Poule L 15:13-15:23 nr.5 poule D nr. 1 poule F J/9 M/10
6 poule K 15:26-15:36 nr.4 poule B nr. 2 poule F J/9 M/10
8 Poule L 15:39-15:49 nr.4 poule C nr. 2 poule A J/9 M/10
10 poule K 15:52-16:02 nr. 3 poule A nr. 1 poule E J/9 M/10
12 Poule L 16:05-16:15 nr. 3 poule B nr. 1 poule F J/9 M/10
14 poule K 16:18-16:28 nr. 2 poule F nr.5 poule C J/9 M/10
16 Poule L 16:31-16:41 nr. 2 poule A nr.5 poule D J/9 M/10
18 poule K 16:44-16:54 nr. 3 poule A nr.4 poule B J/9 M/10
20 Poule L 16:57-17:07 nr. 3 poule B nr.4 poule C J/9 M/10
22 poule K 17:10-17:20 nr.5 poule C nr. 3 poule A J/9 M/10
24 poule K 17:23-17:33 nr. 2 poule F nr. 3 poule A J/9 M/10
26 Poule L 17:36-17:46 nr. 1 poule F nr. 2 poule A J/9 M/10
28 Poule L 17:49-17:59 nr. 1 poule F nr.4 poule C J/9 M/10
30 Poule L 18:02-18:12 nr.4 poule C nr.5 poule D J/9 M/10
schoolhandbal groep 7-8
donderdag 8 november 2018   Hal 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 Poule T 16:00-16:10 nr.5 poule Q nr. 1 poule R J/8 M/7
3 Poule T 16:13-16:23 nr.4 poule Q nr. 2 poule Q J/8 M/7
5 Poule T 16:26-16:36 nr. 3 poule R nr. 1 poule R J/8 M/7
7 Poule T 16:39-16:49 nr. 2 poule Q nr.5 poule Q J/8 M/7
9 poule S 16:52-17:02 nr.4 poule R nr. 2 poule R J/8 M/7
11 poule S 17:05-17:15 nr. 1 poule Q nr.4 poule R J/8 M/7
13 Poule T 17:18-17:28 nr. 1 poule R nr.4 poule Q J/8 M/7
15 Poule T 17:31-17:41 nr. 2 poule Q nr. 3 poule R J/8 M/7
donderdag 8 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 poule S 16:00-16:10 nr. 1 poule Q nr. 2 poule R J/1 M/2
4 poule S 16:13-16:23 nr. 3 poule Q nr.4 poule R J/1 M/2
6 poule S 16:26-16:36 nr. 3 poule Q nr. 1 poule Q J/1 M/2
8 Poule T 16:39-16:49 nr. 3 poule R nr.4 poule Q J/1 M/2
10 Poule T 16:52-17:02 nr. 1 poule R nr. 2 poule Q J/1 M/2
12 Poule T 17:05-17:15 nr.5 poule Q nr. 3 poule R J/1 M/2
14 poule S 17:18-17:28 nr. 2 poule R nr. 3 poule Q J/1 M/2
16 Poule T 17:31-17:41 nr.4 poule Q nr.5 poule Q J/1 M/2
schoolhandbal groep 5-6
vrijdag 9 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 finale 16:00-16:10 hal 1 veld 1 nr. 1 poule G nr. 1 poule H
3 finale 16:11-16:21 hal 1 veld 1 nr.1 poule K nr.1 poule L
5 finale 16:22-16:32 hal 1 veld 1 nr.1 poule J nr. 1 poule H
7 finale 16:33-16:43 hal 1 veld 1 nr.1 poule L nr. 1 poule H
9 finale 16:44-16:54 hal 1 veld 1 nr.1 poule L nr.1 poule J
10 finale 16:55-17:05 hal 1 veld 1 nr. 1 poule H nr. 1 poule I
11 finale 17:06-17:16 hal 1 veld 1 nr. 1 poule G nr.1 poule L
13 finale 17:17-17:27 hal 1 veld 1 nr. 1 poule I nr.1 poule L
15 finale 17:39-17:49 hal 1 veld 1 nr. 1 poule H nr.1 poule K
vrijdag 9 november 2018   hal 1 veld 1    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
2 finale 16:00-16:10 hal 1veld 2 nr. 1 poule I nr.1 poule J
4 finale 16:11-16:21 hal 1veld 2 nr. 1 poule I nr. 1 poule G
6 finale 16:22-16:32 hal 1veld 2 nr.1 poule K nr. 1 poule G
8 finale 16:33-16:43 hal 1veld 2 nr.1 poule K nr. 1 poule I
12 finale 17:06-17:16 hal 1veld 2 nr.1 poule J nr.1 poule K
14 finale 17:28-17:38 hal 1veld 2 nr. 1 poule G nr.1 poule J
schoolhandbal groep 7-8
vrijdag 9 november 2018   Hal 2    
Nr poule Tijd thuis uit kleedkamer
1 finale 18:00-18:10 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
2 finale 18:13-18:23 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
3 finale 18:52-19:02 nr.1 poule S nr.2 poule T J/8 M/7
4 finale 19:05-19:15 nr.2 poule T nr.1 poule S J/8 M/7
5 finale 19:18-19:28 nr.1 poule S nr.1 poule S J/8 M/7
6 finale 19:31-19:41 nr.2 poule T nr.2 poule T J/8 M/7

HV Lelystad maakt zich op voor bekerkraker

Alsof Unicum in de beker tegen PEC Zwolle speelt, zo moet je het zien als de handballers van HV Lelystad dinsdagavond (20.00 uur) aantreden tegen  Aristos

De Lelystadse handballers plaatsten zich voor de landelijke beker door afgelopen seizoen de regionale beker te winnen. In de voorronde is het direct raak, want daarin krijgt het een eredivisionist voor de kiezen: Aristos. ,,Echt super vet”, vertelt aanvoerder Thijs Sytsma. ,,We hebben er vooral ontzettend veel zin in en gaan vechten voor wat we waard zijn.”

Er kwam nog wel het een en ander bij kijken om een ploeg uit de eredivisie te ontvangen. Zo kan het publiek normaal gesproken gratis De Rietlanden betreden, nu moet ineens voor twee euro een kaartje worden gekocht. ,,Dat is een vereiste van de bond en daar hebben we ons aan te houden. Dat is jammer, want we willen het laagdrempelig houden”, zegt Systma.

Het mag de pret echter niet drukken, het bekerduel moet dinsdagavond een feestje worden. En wie weet, heel, heel, heel misschien, zit er wel een stuntje in.

bekerwedstrijd van de Heren 1 in de Rietlanden tegen DEF/FIRE Aristos!

Komende dinsdag 16 oktober begint om 20.00 uur stipt de bekerwedstrijd van de Heren 1 in de Rietlanden tegen DEF/FIRE Aristos!
Alle support kan gebruikt worden en het is een mooie kans voor de jeugd om het spel te zien van de mannen!
Entree zal €2,- zijn, wat contant kan worden betaald bij de beide ingangen van sporthal De Rietlanden!
De kantine zal open zijn zodat u tijdens de wedstrijd niet hoeft te verdorsten en er achteraf nog onder het genot van een drankje/hapje nagepraat kan worden!

Tot dinsdag!

P.S.: Vanaf 19.00 zullen er geen trainingen zijn deze avond!